اخبار اخبار جهان

۴ قتل عام جدید در غزه توسط اشغالگران صهیونیست

تبلیغات بنری

وزارت بهداشت در بیانیه ای اعلام کرد: رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته 4 قتل عام جدید علیه خانواده ها در نوار غزه انجام داد که 60 شهید و 140 زخمی برجای گذاشت.

برای گزارش دادن سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما; وزارت بهداشت در بیانیه ای اعلام کرد: رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته 4 قتل عام جدید علیه خانواده ها در نوار غزه انجام داد که 60 شهید و 140 زخمی برجای گذاشت.

وی گفت: تعدادی از مصدومان همچنان زیر آوار و در جاده ها هستند و اشغال مانع رسیدن اکیپ های آمبولانس و پدافند غیرنظامی به آنها می شود.

از 7 اکتبر گذشته، ارتش اشغالگر اسرائیل به تجاوزات خود به نوار غزه ادامه داده و هواپیماهای این رژیم بیمارستان ها، ساختمان ها، برج ها و خانه های غیرنظامیان فلسطینی را بالای سر ساکنان آنها بمباران و ویران می کنند.

هزاران شهروند در نوار غزه با خطر قحطی روبرو هستند

بمباران راکتی گردان های فلسطینی به سایت تیپ «آمیتای» اسرائیل در شرق رفح

حملات توپخانه ای و هوایی رژیم صهیونیستی به شهرها و مناطق جنوب لبنان

شبکه الاقصی گزارش داد که بر اثر گلوله باران این دو منطقه توسط رژیم صهیونیستی، در مناطق بنت جبیل و تیره در جنوب لبنان آتش سوزی شد.
بر اساس این گزارش، در بمباران هواپیماهای اشغالگر در شهرک کفر شعبه در جنوب لبنان یک خانه تخریب شد و آمبولانس ها نیز به محل حادثه حرکت کردند.
شبکه الاقصی نیز به نقل از رسانه های لبنانی گزارش داد: جنگنده های رژیم صهیونیستی برای دومین بار به شهرک عیتا الشعب حمله کردند و توپخانه این رژیم نیز حومه مناطق زبقین و شاهین را هدف قرار داد.

هواپیماهای اشغالگر خانه ای را در شهرک کفار شبه در جنوب لبنان ویران کردند و آمبولانس ها در حال حرکت به سمت محل هستند.

یک جوان فلسطینی با مادر شهیدش وداع کرد

فلسطین پست تصاویری از یک مرد جوان در حال وداع پس از شهادت هشت نفر از اعضای خانواده اش در نتیجه حملات اشغالگران در شمال غزه منتشر کرد.

حمله موشکی به مواضع و خودروهای نظامیان صهیونیست در نزدیکی مرز با مصر

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *