اخبار اخبار ورزشی

۴ طلا، ۱ نقره حاصل تلاش ملی پوشان در روز پایانی

تبلیغات بنری

جام Casaneve در دو و میدانی;

تیم ملی کشورمان در آخرین روز از رقابت های بین المللی دو و میدانی جام کازان با کسب چهار مدال طلا و یک نقره، مجموع مدال های تیم ملی ایران را به 10 مدال رساند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، ملی پوشان دو و میدانی کشورمان که به مسابقات بین المللی دوومیدانی جام کازان قزاقستان اعزام شده بودند، در روز نخست با کسب 5 مدال به کار خود پایان دادند. این سال یک مسابقه. آنها امروز و در آخرین روز این مسابقات توانستند با کسب 4 مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز مجموع مدال های ارزشمند این رویداد مهم را به 10 مدال برسانند.

قهرمانی بنیامین یوسفی در دوی 200 متر

تیم شیرازی کشورمان در دور مقدماتی دوی 200 متر با زمان 01/21 ثانیه به فینال راه یافت و شایستگی خود را در دور پایانی به اثبات رساند. در دور پایانی این رویداد بنیامین یوسفی توانست با زمان 21.01 ثانیه عنوان قهرمانی را از آن خود کند و مدال طلای این مسابقات را از آن خود کند.

مدال طلای مسعود کامران در ماده ۱۱۰ متر بامانع

مسعود کامران ملی پوش 110 متر بامانع توانست با زمان 13.93 ثانیه عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

مریم الطوسی نایب قهرمان دوی 200 متر

رکورددار سرشناس سرعت ایران که با هدف کسب سهمیه المپیک پاریس به همراه تیم ملی کشورمان راهی آلماتی شده بود در مرحله مقدماتی دوی 200 متر با ثبت زمان 23.95 ثانیه فینالیست گروه خود شد. . مریم الطوسی در دور پایانی این رقابت ها با ثبت رکورد 23.89 ثانیه و کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود پایان داد و شانس خود را برای حضور در المپیک پاریس در مسابقات بعدی و رده بندی فدراسیون جهانی محک زد. سایت اینترنتی.

زمانپور دومین مدال طلای خود را نیز کسب کرد

الحمدانی دونده خوش آتیه تیم ملی کشورمان که روز گذشته در یک نمایش خیره کننده در رقابت با رقبا در ماده 1500 متر با زمان 3:46.06 دقیقه قهرمان شد، دومین مدال طلای خود را در ماده 5000 متر کسب کرد. نژاد سید امیر زمانپور امروز با بازی خوب خود با زمان 14:10.87 دقیقه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و مدال طلای این ماده را از آن خود کرد.

الاحمدی قهرمان دوی 800 متر شد

سبحان احمدی دونده خوش آتیه کرمانشاهی تیم ملی کشورمان در ماده 800 متر با زمان 1:49.01 دقیقه به مدال طلا دست یافت. علی امیریان دیگر نماینده کشورمان در همین ماده به دلیل خطای فنی از سوی کمیته برگزاری حذف شد. بنابراین پرونده تیم دو و میدانی کشورمان در مسابقات بین المللی کازان با کسب 10 مدال (6 طلا، 3 نقره و یک برنز) به پایان رسید.

همچنین مهدی برجهان (400 متر بامانع – طلا)، سید امیر زمان پور (1500 متر – طلا)، حسین رسولی (پرتاب دیسک – نقره)، حمیدا اسماعیل نژاد (100 متر – نقره) و مهدی صبری (پرتاب وزنه) مدال‌آور شدند. برنز). روز اول را برای تیم ملی ایران آوردند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *