اخبار اخبار فرهنگی

۴۸ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده سلامت بجنورد جذب شد

تبلیغات بنری

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از اخذ وام 48 میلیارد ریالی برای تکمیل جاده سلامت شهرستان بجنورد خبر داد.

برای گزارش دادن تیلاعلی مستوفیان گفت: با توجه به اینکه بوم گردی و گردشگری داخلی یکی از موضوعات مهم در استان خراسان شمالی است، می تواند به عنوان شتاب دهنده ای برای توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال موثر باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی تاکید کرد: در این راستا منطقه نمونه ملی گردشگری بش قارداش ضمن در نظر گرفتن ضرورت سهولت در ایجاد نشاط اجتماعی و گردشگری سالم، ظرفیت بالایی دارد. برای استفاده شهروندان از جاده سلامت و شرایط نامناسب آن و با پیگیری های انجام شده شامل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استانداری، مبلغ 48 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی جهت مقررات ایمنی جذب شد . جاده بجنورد.

وی بیان کرد: با اخذ این اعتبار، اجرای این طرح پس از انجام مطالعات تخصصی آغاز می شود و امیدواریم این خدمت در دولت شرایط مناسبی را برای استفاده شهروندان از اماکن گردشگری فراهم کند.

مستوفیان گفت: با تکمیل جاده سلامت به عنوان قطب گردشگری سلامت اثرات مثبتی در ایجاد نشاط اجتماعی و سلامت شهروندان و سایر فرمانداری ها خواهد داشت.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *