اخبار اخبار فرهنگی

۲۰ تیر آخرین فرصت معلمان فاقد رتبه برای شرکت در رتبه‌بندی

تبلیغات بنری

فرصت یک ماهه شرکت در رده بندی شرکت کنندگان بدون دانه در تاریخ 30 تیرماه به پایان می رسد.

به گزارش خبرگزاری سیدواسیما؛ فرصت شرکت در رده بندی به مدت یک ماه برای رشته های بدون طبقه بندی در تاریخ 30 تیرماه به پایان می رسد و طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش این فرصت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

بر اساس اطلاعیه قبلی وزارت آموزش و پرورش، مشمولانی که پس از اولین ارزشیابی، حداقل امتیاز لازم برای اخذ مدرک تحصیلی معلم (عدم کسب رتبه) را از تاریخ اولین تصویب در هیأت سنجش پس از حداقل کسب نکرده باشند. یک سال و به شرط اشتغال به تحصیل می تواند مدرک مورد نیاز را کسب کند.

بدین منظور سامانه از 30 خرداد 1403 هجری شمسی برای ذی نفعان (غیر طبقه بندی شده) باز شده و امکان بارگذاری اسناد فراهم شده است.

افراد می توانند از طریق پنجره my.medu.ir وارد سامانه شوند و پس از ورود، با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری سند و شرایط و ضوابط، اسناد را بارگذاری کنند.

*افراد باید شخصاً وارد سامانه شوند، شرایط و ضوابط را به دقت مطالعه کنند و از بارگذاری اسناد به غیر از خود خودداری کنند.

* مدارک و اسنادی که در بازه زمانی قبل از 1 خرداد 1403 و پس از اولین حکم استخدامی پیدا شده است معتبر بوده و مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

* این وزارتخانه اعلام کرده است که فرصت ارائه مدارک تا 30 تیر 1403 هجری شمسی فراهم است و به هیچ عنوان این فرصت قابل تمدید نیست.

*از آنجایی که استاندارد یک سال از 1 ژوئن 1403 (از تاریخ اولین تأیید سازمان بازرسی) است (افرادی که قبل از 1 ژوئن 1402 تأیید نشده اند) در حال حاضر امکان بارگذاری اسناد پس از این تاریخ را دارند. تایید نشده است، سیستم در مرحله بعد باز می شود.

از 30 تیر 1403 هجری قمری، امور اداری نواحی و نواحی پنج مولفه حین خدمت، ارزشیابی، صلاحیت علمی، امتیاز تربیت معلم و سالها تجربه را در نظر می گیرد.

معلمان طبقه بندی نشده می توانند قبل از بارگذاری اسناد، نمرات مهارت طبقه بندی را در اینجا بخوانند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *