اخبار اخبار تکنولوژی

۱۱ میلیارد ریال برای مرمت سه اثر تاریخی در اسدآباد اختصاص یافت

تبلیغات بنری

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اسدآباد با اشاره به آغاز پروژه های عمرانی در این شهرستان گفت: با اختصاص 11 میلیارد ریال اعتبار مرمت سه اثر تاریخی در شهرستان اسدآباد انجام شد. آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری شایگان صدا و سیما، کامران اکبری گفت: مرمت و مرمت بنای تاریخی پل شکسته، اثر تاریخی آب انبار صفوی، حمام باستانی آجین با قدمت اواخر دوران صفویه، حمام باستانی آجین خم سوفله، اجرای فاز دوم احیای بافت ارزشمند روستای حبشه و اجرای مسیر پیاده روی مخزن آب صفوی از جمله پروژه هایی است که در سال جاری بازسازی و اجرا شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اسدآباد افزود: پیش بینی می شود با اعتبارات اختصاص یافته از محل اعتبارات سفر دولت شهید رئیسی، بنای تاریخی آب انبار و پل شکسته تکمیل شود. امسال 100 درصد است و با این اعتبارات در ساخت و سازهای دیگر نیز امسال به مرحله قابل قبولی می رسد.

اکبری شایگان گفت: برای فاز دوم احیای بافت ارزشمند روستای حبشه و ادامه آسفالت معابر این روستای گردشگری بیش از 400 میلیون تومان برای مرمت بنای تاریخی پل شکسته 400 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است. تومان و حمام آگین 300 میلیون تومان.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *