اخبار اخبار سیاسی

کوچکترین تحرک از دید نیرو‌ی پدافند هوایی ارتش پنهان نیست

تبلیغات بنری

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه متخصصان پدافند هوایی به صورت شبانه روزی مرزهای هوایی ایران را رصد می کنند، گفت: آرامش خاطر شهروندان ایران اسلامی اولویت نیروهای مسلح، ارتش و نیروی انتظامی است. پدافند هوایی.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، امیر سرتیپ صباحی فرد با تاکید بر اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی هرگز با کارشکنی و توطئه گروهی فریب خورده نابود نمی شود، گفت: اتحاد ملت ما در برهه های مختلف توطئه دشمن را خنثی می کند و تا زمانی که اتحاد، یکپارچگی است. و یکپارچگی جریان دارد، همدردی در بطن جامعه اسلامی ما جاری است و هرگونه خرابکاری به جایی نمی رسد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تصریح کرد: متخصصان پدافند هوایی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته مرزهای هوایی کشورمان را رصد می کنند و کوچکترین تحرکی از چشم متعصبان پدافند پنهان نمی ماند.

امیر سرتیپ صباحی فرد خاطرنشان کرد: حضور شهروندان ما در عرصه های مختلف به ویژه انتخابات و مشارکت سیاسی قطعاً خط کشی در برابر توطئه های دشمنان این مرزها است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تاکید کرد: ایران و ایرانیان هرگز تسلیم ذلت نخواهند شد و تمام تلاش خود را برای اعتلای کشور به کار خواهند گرفت.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *