اخبار اخبار جهان

کمین ترکیبی نیرو‌های مقاومت در جنین برای شکار نظامیان صهیونیست

تبلیغات بنری

در کمین مشترک نیروهای مقاومت در برابر نیروهای صهیونیست، بمب اول در مسیر خودروی نظامی و بمب دوم با ورود نیروهای پیاده منفجر شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری سید وسیما که توسط کانال فلسطین آنلاین در تلگرام مخابره شد، منابع عبری از کمین مشترک در جنین خبر دادند. یکی از دو بمب در مسیر یک خودروی نظامی منفجر شد و بمب دوم زمانی منفجر شد که نیروهای پیاده برای نجات سربازان مجروح بر اثر انفجار بمب اول وارد شدند.

تصویری از افسر صهیونیست کشته شده در جنین
کانال تلگرامی وابسته به شبکه خبری قدس، تصویری از یک افسر صهیونیستی را منتشر کرد که رژیم صهیونیستی به اعتراف وی در کمین مشترک رزمندگان مقاومت فلسطین در منطقه دشت مرج بن عامر در شهر جنین در کرانه باختری رود اردن به شهادت رسید. .

کمین مشترک نیروهای مقاومت در جنین برای تعقیب و گریز نظامیان صهیونیست برپا شد

در بمباران غزه تعدادی فلسطینی شهید و مجروح شدند
کانال فلسطین آنلاین در تلگرام نوشت تعدادی فلسطینی در حملات رژیم صهیونیستی به منطقه مسکونی در محله السبرا در جنوب شهر غزه شهید و مجروح شدند.

دست دختر 10 ساله فلسطینی قطع شد
سامیه دختر 10 ساله فلسطینی در تلاش است تا با قطع دست خود کنار بیاید. در ماه آوریل، حملات هوایی اسرائیل خانه خانواده سامیه و خانه عموی او در غزه را هدف قرار داد. در این حمله سه تن از پسرعموهایش کشته شدند و دستش بر اثر اصابت ترکش زخمی شد.
سامیه، دختر 10 ساله فلسطینی: ترکش دستم را قطع کرد. تمام دستم قطع شد. دیدم دستام پشت سرم روی زمین افتاد. به همین دلیل می خواهم بروم بیرون و دست مصنوعی بگیرم. چون من هم مثل همه بچه ها حق دارم دست داشته باشم. من واقعا برای دستانم ناراحتم. آیا می توانید تصور کنید که از دست دادن او چه معنایی دارد؟ بازویم را در خاک انداختم و الان پیش خداست.
روزی که سمیه بازویش را از دست داد، برادرش قول داد او را سوار اسب کند و امروز به آرزویش رسید.

شب جهنمی برای سربازان صهیونیست در جنین
شبکه الغد با انتشار تصاویری از درگیری شدید بین نیروهای اشغالگر و نیروهای مقاومت در جریان حمله نیروهای اشغالگر به شهر و اردوگاه جنین خبر داد. در این درگیری ها نیروهای مقاومت در مسیر خودروهای رژیم اشغالگر از مواد منفجره استفاده کردند و پس از انفجار خودروهای رژیم اشغالگر، علاوه بر استفاده از آمبولانس برای انتقال شهروندان، تعدادی از سربازان و رژیم اشغالگر مجروح شدند. . برای این منظور از هلیکوپتر نیز استفاده شد. گزارش ها حاکی از وخیم بودن وضعیت برخی از سربازان اشغالگر است.

یک خودرو متعلق به رژیم صهیونیستی در جنین منفجر شد و سرنشینان آن به شدت مجروح شدند
کانال نیو پرس تصاویری از محل انفجار در جاده خودروهای اشغالی در منطقه دشت مرج بن عامر جنین در تلگرام در تلگرام منتشر کرد و افزود: بر اثر این انفجار سرنشینان خودرو به شدت مجروح شدند. .
این کانال همچنین تصاویری از بقایای خودروی اشغالگران که در مسیر بمباران منفجر شد منتشر کرد.

خسارت به خانه ای در بیت لاهیا فراتر از تصور است
الجزیره انگلیسی به نقل از سازمان دفاع مدنی غزه گزارش داد که سطح ویرانی و ویرانی ناشی از حمله اخیر رژیم صهیونیستی به بیت لاهیه غیرقابل توصیف است.
سرویس دفاع غیرنظامی غزه اعلام کرد که میزان تخریب ناشی از حمله هوایی اسرائیل به بیت لاهیا در شمال نوار غزه فراتر از تصور است. در این حمله به خانه ای در شمال غزه حداقل 15 نفر شهید شدند. امدادگران ساعت ها برای نجات افرادی که زیر آوار جان سالم به در برده بودند، صرف کردند. بیشتر مجروحان این حمله زنان و کودکان هستند. خبرنگار الجزیره این گزارش را از محل حمله به این خانه در بیت لاهیا برای ما ارسال کرده است.
حمله هوایی اسرائیل یک خانه مسکونی متعلق به خانواده ابوعواد در بیت لاهیا را هدف قرار داد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این خانه یک ساختمان چهار طبقه بود که در آن 25 نفر بی گناه که بیشتر آنها زن و کودک بودند زندگی می کردند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، نیروهای نظامی اسرائیل بین غیرنظامیان بی گناه و رزمندگان تفاوتی قائل نمی شوند. نیمی از 25 نفر بی گناه ساکن این ساختمان کشته شدند و نیمی دیگر در بیمارستان بستری شدند و دست و پای خود را از دست دادند. در شرایط کنونی نیروهای دفاع غیرنظامی در تلاش برای نجات جان باختگان مدفون در زیر آوار هستند.

لحظه انفجار بمب در جاده بولدوزر صهیونیستی در جنین
حساب کاربری مرکز رسانه فلسطین در سایت شبکه اجتماعی

در غزه، یک مادر قطع عضو و پسرش امیدوارند “در خارج از کشور درمان شوند.”
بخش عکس خبرگزاری فرانسه تصاویری از یک مادر فلسطینی و فرزندش را منتشر کرد که در نتیجه حملات وحشیانه اسرائیل قطع شده و در بیمارستان ملی عرب غزه دراز کشیده اند. این مادر فلسطینی می گوید منتظر است روزی مرزها باز شود تا او و فرزندش برای درمان به خارج از کشور سفر کنند.
در همین حال، فیلیپ لازارینی، کمیسر کل آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) روز سه شنبه گفت: درگیری در غزه همچنان با تلفات انسانی سنگینی همراه است و هر روز 10 کودک یک یا هر دو را از دست می دهند. . پای آنها در این مبارزه شکست می خورد.
مروه ابوزیاده، مادر فلسطینی: منتظر روزی هستم که مرزها باز شود تا بتوانیم در خارج از کشور درمان شویم.

یکی از کودکان قربانی جنایت رژیم صهیونیستی
کانال القسطال تصویری از یک کودک مبتلا به سوء تغذیه در شمال غزه را در تلگرام منتشر کرد.

کمین مشترک نیروهای مقاومت در جنین برای تعقیب و گریز نظامیان صهیونیست برپا شد

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *