اخبار اخبار عمومی

کشف بیش از ۶ کیلوگرم تریاک از سوداگر مرگ در جنوب پایتخت

تبلیغات بنری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر در جنوب پایتخت خبر داد و گفت: در این عملیات از این متهم 6 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد که وی حرفه ای است. . و تاجران با تجربه در پایتخت.

به گزارش تیلا ، سرهنگ حسین بابابور گفت: ماموران پایگاه نهم این پلیس با انجام اقدامات گسترده پلیسی کشف کردند که یک قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر که یکی از توزیع کنندگان اصلی و دارای سابقه در تهران، اقدام به تهیه و قاچاق مواد مخدر و روانگردان از یکی از استان های جنوبی کشور می کرد و در سطح وسیعی در مناطق جنوبی تهران اقدام به توزیع مواد مخدر می کرد، بنابراین با گسترش چتر اطلاعاتی، اقدام مجرمانه انجام می داد. متهم به شدت تحت نظر قرار گرفت.

این افسر افزود: با رصد فعالیت متهم از لحظه به لحظه محل اختفا و روش وی شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی پس از ورود به مخفیگاه و دستگیری قاچاقچی، 6 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و ضبط شد. کشف کردن.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: متهم پس از دستگیری به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر فتاب منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی های فنی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد. معیارهای.” “

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *