اخبار اخبار سیاسی

پیام تسلیت بهادری جهرمی برای شهادت ۲ افسر فراجا

تبلیغات بنری

سخنگوی دولت در پیامی با تسلیت شهادت دو مامور تماشاچی در حمله جنایتکاران به خودروی حامل آرای مردم نوشت: دشمنانی که مانع از رای دادن ایرانیان در خارج از کشور شدند از حق رای این مردم در داخل نیز هراس دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی بهادری جهرمی سخنگوی رسمی این کشور در صفحه مجازی خود نوشت: شهادت دو تن از نیروهای امنیتی و امنیتی جمهوری اسلامی در حمله جنایتکاران به خودروی حامل افراد را تسلیت می گویم. ” صداهایی که در سر شماست.»

سخنگوی دولت با بیان این مطلب ادامه داد: این جنایت بار دیگر نشان داد که صندوق رای هدف دشمنان ملت ایران است. وی افزود: همان افرادی که مانع از رای دادن ایرانیان در خارج از کشور شدند، از حق رای این ملت در داخل نیز می ترسند.

لازم به ذکر است فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: صبح امروز شنبه در پی حمله اشرار مسلح به خودروی حامل صندوق رای در منطقه جیکیگور این استان، پاسدار فرهاد جلیل و گروهبان یکم ابراهیم مرمزی به شهادت رسید.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: افراد مسلح به منظور سرقت صندوق رای در منطقه جکیگور از چند جهت به سمت خودروی ماموران اجرایی و انتظامی در شعبه اخذ رای تیراندازی کردند.

فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با رشادت پلیس های حفاظتی صندوق رای حفاظت شد اما 5 نفر از عوامل اجرایی و نیروی انتظامی مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند و 2 مامور تماشاچی به شهادت رسیدند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *