اخبار اخبار جهان

پیام تبریک دبیرکل حزب الله لبنان به رئیس جمهور منتخب ایران

تبلیغات بنری

سید حسن نصرالله نوشت: از خداوند متعال می‌خواهم به شما قوت، سلامتی و تندرستی عنایت فرماید و آنچه را که مؤمنان و مستضعفان را خشنود می‌سازد، با دستان خود انجام دهید.

پیام تبریک دبیرکل حزب الله به رئیس جمهور منتخب ایران

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی انتخاب مسعود مدیگیان به عنوان رئیس جمهور منتخب ایران را تبریک گفت.

در این پیام تبریک خطاب به حزب الله آمده است: این انتخابات فرخنده را توسط مردم عزیز و نجیب ایران به شما تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال می خواهم که شما را حفظ، یاری و حمایت شما کند و شما را در تحقق آمال و آرزوهای این مردم یاری کند. . افراد فداکار مؤمنان را موفق می کنند.

ما در حزب‌الله و همه جنبش‌های مقاومت و به‌عنوان بخشی از کشورهای منطقه که از سال‌ها پیش شروع به رویارویی نامحدود با رژیم غاصب صهیونیستی و هژمونی آمریکا کرده‌ایم، جمهوری اسلامی را کشوری قدرتمند، باثبات و با ثبات می‌بینیم. حمایت از مقاومت و مستضعفین. این روند از زمان پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه) و سپس رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (سد زالا) و دولت های متوالی جمهوری اسلامی برقرار بوده است.

انشاالله با شما این راه را ادامه می دهیم تا به پیروزی نهایی برسیم که رکن اصلی آن ایران اسلامی مقتدر، سخاوتمند و مقتدر خواهد بود. از خداوند متعال می خواهم که به شما قوت، سلامتی و تندرستی عنایت فرماید و با دستان خود به آنچه مورد رضایت مؤمنان و مستضعفان است دست یابید.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *