اخبار اخبار ورزشی

پایان کار کاروان ورزش کارگری ایران با کسب یک طلا و دو برنز

تبلیغات بنری

بازی های شرکتی جهانی؛

کاروان ورزشی ایران در پنجمین دوره مسابقات بین المللی شرکت های بزرگ ایتالیا در 4 رشته به مصاف رقبای خود رفت و موفق به کسب دو مدال طلا و دو مدال برنز شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، پنجمین دوره مسابقات جهانی شرکتی در 27 رشته تخصصی از روز جمعه 31 خردادماه به میزبانی شهر کاتانیا ایتالیا آغاز شد. کاروان ورزشی ایران نیز در 4 رشته با رقبای خود به رقابت پرداخت و موفق به کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز شد.

در مسابقات دوومیدانی بازی های بین المللی شرکتی که در دوره های گذشته با درخشش ورزشکاران ایرانی همراه بود، تنها شرکت کننده کاروان ورزشی ایران خانم فریبا درخشنده از فولاد سپاهان اصفهان بر سکوی سوم ایستاد و در مسابقات پرتاب وزنه گروه سنی الف با پرتاب 7 متر و 55 سانتی متر و برنده مدال برنز این ماده و اولین مدال کاروان شد.

در مرحله حذفی بسکتبال سه جانبه، تیم ایران به مصاف بانک مرکزی فرانسه رفت و با نتیجه 5 بر 4 شکست خورد، اما پس از اعتراض و تصمیم به استفاده از بازیکن بدون مجوز، تیم ایران وارد مسابقه رده بندی شد و موفق شد کشتی سازی یونان را با نتیجه شکست دهد. 7 بر 6 به مدال برنز مسابقات دست یافت.

در مرحله یک هشتم نهایی، تیم سپاهان فولاد و امیرکبیر پتروشیمی از ساعت 11 در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف باری ایتالیا رفت و با نتیجه 5 بر 3 پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. در ادامه رقابت‌های فوتبال قهرمانی جهان در مرحله نیمه نهایی، تیم‌های فولاد سپاهان و پتروشیمی امیرکبیر با نتیجه ۵ بر صفر تیم فولاد دالینگر آلمان را شکست دادند و از راهیابی به مسابقات بازماندند. فینال

مسابقات تنیس روی میز به صورت دسته جمعی برگزار شد و تیم ایرانی کاشانه حمایت ابتدا در مرحله یک چهارم نهایی تیمی از آلمان را شکست داد و سپس با نتیجه 3 بر صفر تیم دیگری از آلمان را شکست داد.

تیم ایران در دیدار پایانی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل پورشه آلمان به برتری رسید. در بازی تیمی مسیح قربانی و امیرحسین صدیق در گروه اول ۱۱ بر ۶ به برتری رسیدند، در گروه دوم کاشان همت ایرانی ۱۲ بر ۱۰ و در گروه سوم ایران ۱۱ بر ۷ پیروز شدند.

در مسابقات انفرادی مسیح قربانی 3 بر 1 و امیرحسین صدیق 3 بر صفر پیروز شدند و ایران 3 بر صفر پیروز شد و قهرمان ایران شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *