اخبار اخبار ورزشی

پاراوزنه برداری جام جهانی؛ صلحی پور در رده چهارم ایستاد

تبلیغات بنری

تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان و ورزشکاران کشورمان در مسابقات جام جهانی گرجستان به مقام چهارم دست یافت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، جام جهانی وزنه برداری در گرجستان در حال برگزاری است و امروز در پنجمین روز این رقابت ها سیدحمید صالحی پور چهارمین نماینده وزن 97 کیلوگرم کشورمان است. او روی تخته رفت، اولین حرکت خود را انجام داد و با وزن 222 کیلوگرم مهار شد. وی در حرکت دوم و سوم خود موفق به مهار وزنه ۲۲۷ کیلوگرمی نشد و در جایگاه چهارم ایستاد.

در این وزن نماینده اردن مقام اول و نمایندگان چین و کلمبیا به ترتیب دوم و سوم شدند.

محسن بختیار پیش از این در وزن 59 کیلوگرم مدال برنز، امیر جعفری در وزن 65 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت و روح الله رستمی از کسب مدال بازماند.

در ادامه این رقابت ها فردا علی اکبر قریب شاهی در وزن 107 کیلوگرم و مهدی صیادی و احمد امین زاده در وزن 107 کیلوگرم به مصاف رقبای خود می روند.

این پنجمین دوره جام جهانی پارالمپیک در سال 2024 است و آخرین رویداد این رشته قبل از بازی های پارالمپیک پاریس است که در این دوره 329 ورزشکار از 71 کشور برای کسب عنوان پارالمپیک پاریس در پایتخت گرجستان به رقابت می پردازند. . آنها سعی می کنند

در این مسابقات گرجستان با 16 ورزشکار، ازبکستان با 9 ورزشکار، چین با 8 ورزشکار و تیم ملی ایران با 7 ورزشکار بیشترین تعداد ورزشکار در بخش مردان را به خود اختصاص داده اند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *