اخبار اخبار تکنولوژی

ویژه برنامه انتخاباتی «روز روشن» از رادیو فرهنگ

تبلیغات بنری

«رز روشن» ویژه برنامه انتخاباتی رادیو فرهنگ با موضوعات ویژگی های رئیس جمهور، عدالت آموزشی، زنان و سبک زندگی، مواضع سیاست داخلی و روابط بین الملل پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ویژه برنامه انتخاباتی «رز روشن» از دوشنبه 13 تا پنجشنبه 17 تیرماه ساعت 22 با موضوع تبیین و بررسی ویژگی های رئیس جمهور و دغدغه های رئیس جمهور اختصاص دارد. مردم.

بنابراین، بر اساس اصل ۱۱۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، رئیس‌جمهور عالی‌ترین مقام کشور پس از رهبری است و مسئولیت اجرای قانون اساسی و قوه مجریه را به استثنای اموری که مستقیماً با اختیارات مرتبط است، بر عهده دارد. رهبری. در این اصل با اشاره به مسئولیت رئیس جمهور در اجرای قانون اساسی، به جایگاه وی پس از مقام رهبری اشاره شده است; پس با توجه به وظایف جداگانه هر یک می توان به این نتیجه رسید که وظیفه رئیس جمهور در حالی است که در مقام رهبری است و باید در جهت رهبری حرکت کند و از نظر ویژگی ها باید در همین راستا باشد بر این اساس، در این برنامه با حضور کارشناسان مختلف، به ویژگی های رئیس جمهور پرداخته می شود و وظایف و اهمیت سمت های مختلف رئیس دولت و نقش وی در جامعه مطرح می شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *