اخبار اخبار عمومی

وقوع بیشترین تصادفات بزرگراهی پایتخت در بزرگراه آزادگان

تبلیغات بنری

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه سرعت عامل اصلی تصادفات فوتی در بزرگراه هاست، گفت: بزرگراه آزادگان عنوان بیشترین تصادف را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ زبانخت گفت: بزرگراه آزادگان در بین تمام تصادفاتی که تهران در سه ماهه سوم امسال شاهد آن بود رتبه اول را دارد.

این مقام انتظامی افزود: پس از بزرگراه آزادگان، بزرگراه امام علی و خیابان ولی عصر در رتبه سوم قرار دارند و جاده شریانی درجه یک است و روزانه تردد زیادی در آن انجام می شود.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: دو تقاطع بزرگراهی و یک تقاطع شریانی بر اساس محل وقوع در بهار سال 1403 بیشترین تصادفات را در سطح شهر تهران به خود اختصاص داده اند.

سرهنگ زبانخت افزود: در بررسی تصادفات فوتی که تهران در بهار 1403 هجری قمری شاهد آن بود، متوجه شدیم که بیشترین سهم تصادفات ناشی از سرعت بوده و تمامی این تصادفات در بزرگراه ها رخ داده است.

وی گفت: در یکی از این تصادفات یک نفر از مسافران در کنار کامیون در بزرگراه الصیاد در حال حرکت بود که سرنشین عقب سرنشین خانمی متأسفانه بیش از حد معمول سرش را بیرون آورده بود. پس از برخورد او با گوشه کامیون منجر به مرگ وی شد و این رفتار تردد نادرست می تواند باعث تصادف شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *