اخبار اخبار جهان

وحشت رسانه‌های رژیم اشغالگر از قدرت موشکی حزب الله

تبلیغات بنری

رسانه های وابسته به رژیم غاصب صهیونیستی، حزب الله لبنان را یکی از پنج قدرتی دانستند که بزرگترین ذخیره موشکی جهان را در اختیار دارند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فلسطین امروز، رام امیناخ، از اعضای سابق ستاد کل نیروهای مسلح گفت که اسرائیلی ها میزان تهدیدات حزب الله را درک نمی کنند. این حزب دارای ذخایر موشکی زیادی است، زیرا یکی از پنج کشور دارای بزرگترین ذخایر موشکی در جهان است که شامل ایالات متحده، چین، روسیه و آلمان می شود.

امیناخ تاکید کرد که اسرائیل بدون رویارویی با لبنان نمی تواند با حزب الله مقابله کند.

چند روز پیش رسانه های آمریکایی اعلام کردند که حزب الله لبنان با داشتن ده ها هزار نیروی آموزش دیده و بیش از 100000 موشک، تهدید نظامی بزرگی برای اسرائیل است.

در همین حال امیر عویوی، رئیس یکی از جنبش‌های اسرائیل اعلام کرد که نمی‌توانیم با کابوسی به نام حزب‌الله در جنوب لبنان زندگی کنیم.

گای وارون خبرنگار کانال 12 نیز اعلام کرد که تهدیدات ایران افزایش یافته است.

وی افزود: اسرائیلی‌ها وقتی رسانه‌های خارجی را دنبال می‌کنند احساس می‌کنند که اسرائیل تدابیر خود را در مرز شمالی تشدید کرده است، اما وضعیت پس از 9 ماه درگیری با ثبات است و هیچ تغییر راهبردی رخ نداده است و اسرائیل تصمیمی برای تغییر وضعیت ندارد. در شمال. .

هیأت ایرانی در سازمان ملل متحد اعلام کرد در صورت آغاز تهاجم نظامی رژیم اشغالگر به لبنان، همه گزینه ها روی میز است. همه این تهدیدها در چارچوب جنگ روانی قرار می گیرند.

این هیئت افزود: مشارکت همه محورهای مقاومت یکی از گزینه های ارائه شده در صورت جنگ با لبنان است.

اسحاق بریک، ژنرال بازنشسته ارتش رژیم اشغالگر، هفته گذشته هشدار داد که اعلان جنگ اسرائیل به لبنان یک خودکشی دسته جمعی برای اسرائیل به رهبری بنیامین نتانیاهو (نخست وزیر رژیم اشغالگر) و یوآو گالانت (وزیر رژیم اشغالگر) است. جنگ اشغال). رژیم) و هرتز هالوی (رئیس ستاد کل ارتش رژیم اشغالگر) و عواقب چنین جنگی بسیار بدتر از گذشته خواهد بود.

در همین حال، دنی میران که پسرش در غزه در اسارت به سر می برد، به شبکه تلویزیونی کان اسرائیل گفت که با تعدادی دیگر از مهاجران از مناطق شمالی در هتلی به سر می برد و آنها قصد بازگشت به خانه های خود را ندارند. خانه‌ها، چون آینده‌ای در آنجا نمی‌خواهند

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *