اخبار اخبار سیاسی

نیروی زمینی ارتش حضور بسیار مؤثری در ماجرای زلزله ترکیه داشت

تبلیغات بنری

معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در زلزله ترکیه اولین نیرویی که به سرعت کل تجهیزات خود را در قالب بیمارستان صحرایی به ترکیه منتقل کرد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی بود. ایران، ارتش ایران.

*** نیروی زمینی ارتش در زلزله ترکیه حضور بسیار موثری داشت

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، سردار عراقی زاده در نشست با هیئت رئیسه اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش ضمن اذعان به مثبت بودن اقدامات این گروه گفت: نیروی زمینی ارتش حضوری سریع، موثر و فعال داشته است. طی یک دهه گذشته که در آن حوادث غیرمنتظره و بحرانی در کشور رخ داده است.

معاون وزیر بهداشت در ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: امداد رسانی در زلزله کرمانشاه و سیل در استان های گلستان، خوزستان و سیستان و ارائه خدمات امدادی و درمانی در زمینه مقابله با کرونا. ویروس از جمله اقدامات مثبت و مهم این گروه در مواقع اضطراری است.

سردار اراک زاده در خصوص اجرای موفقیت آمیز ماموریت های خارجی گفت: در زلزله ترکیه اولین نیرویی که به سرعت کل تجهیزات خود را در قالب بیمارستان صحرایی به ترکیه منتقل کرد نیروی زمینی ارتش بود.

معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح افزود: نیروی زمینی ارتش با استفاده از نیروهای توانمند و آموزش دیده و با استفاده از امکانات حمل و نقل و لجستیکی حضور بسیار موثر و موفقی در ترکیه داشت که مورد توجه بین المللی بود. رسانه ها.

سردار ارقی زاده با بیان اینکه عملکرد اداره بهداشت و درمان نزاجا مملو از افتخارات و سنجش های ارزنده است، ادامه داد: نیروی زمینی بیشترین تعداد بیمارستان نیروهای مسلح را دارد و این ظرفیت بزرگ فرصتی برای این نیرو محسوب می شود. که بر انتظارات این نیرو می افزاید.

معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح در تایید چهار محور این نماینده گفت: رضایت بیماران، انطباق خدمات درمانی با موازین شرعی، آمادگی برای انجام ماموریت و بهره وری از جمله موارد است. چهار محور ستاد کل نیروهای مسلح در حوزه بهداشت و درمان.

سردار عراقی زاده بر ضرورت و اهمیت احترام به بیمار در حوزه های درمانی تاکید کرد و گفت: بیمارستان های ما موظف به ارائه خدمات امدادی بر اساس موازین شرعی هستند و در این راستا باید برای دیگران الگو باشند.

معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح به تفاوت بیمارستان های نظامی و غیرنظامی در آمادگی برای انجام ماموریت اشاره کرد و گفت: ماموریت اولیه ما پشتیبانی رزمی است و در این راستا باید همیشه آمادگی لازم برای انجام ماموریت در اقصی نقاط کشور.

سردار عراقی زاده در پایان با اشاره به اهمیت بهره وری و استفاده از توانمندی های درمانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: بیمارستان های نزاها به ویژه در دو سال اخیر از نظر شاخص های بهره وری به رشد چشمگیری دست یافته اند که جای تقدیر و تشکر دارد. با ارزش

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *