اخبار اخبار سیاسی

نیازمندی های صنعت پدافندی با بهترین کیفیت تولید می شود

تبلیغات بنری

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: اکثر لوازم صنایع دفاعی را با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید می کنیم و در این زمینه به خودکفایی کامل می رسیم.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به همراه امیر سرتیپ روستاگری مدیر اجرایی صنایع الکترونیک وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح (سایران) و با حضور شرکت صنایع الکترونیک شیراز از دستگاه های مختلف از آخرین دستاوردهای حوزه دفاعی و دفاعی که با تلاش متخصصان داخلی ساخته شده و آماده بهره برداری است، بازدید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی در این بازدید از شرکت صنایع الکترونیک شیراز و همکاری صمیمانه این صنعت با سازمان تحقیقات خودکفایی و جهاد نیروی پدافند هوایی تشکر کرد و گفت: تلاش شبانه روزی همه مردم عزیز در عرصه های مختلف دفاعی اقتدار کامل را برای دفاع در برابر تحریم ها نشان می دهند.

امیر سرتیپ صباحی فرد افزود: به فضل الهی سازمان تحقیقات و خودکفایی نیروی پدافند هوایی با همکاری سازمان ها و نهادهای علمی مشابه، اکثر نیازهای صنایع دفاعی را با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید می کند. مشخصات بین المللی استانداردها، ما در این زمینه کاملاً خودکفا هستیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه امروز متخصصان ما در بومی‌سازی صنعت دفاعی توانستند الحمدلله تحریم‌ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند، گفت: دشمن در روزهای اول جنگ ناجوانمردانه را آغاز کرد هجمه ای که هدفش سرنگونی نظام نوظهور اسلامی بود و به لطف خداوند و رشادت های جوانان انقلابی از آن دوران عبور کرده ایم تلاش، علم، فناوری، زیرساخت ها و سرمایه گرانبهای انسانی توانسته ایم با تکیه بر توانمندی های گوهرهای بومی نیازهای کشور را برآورده کنیم.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *