اخبار اخبار ورزشی

نشست هیئت رئیسه فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد

تبلیغات بنری

جلسه هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با حضور اعضای فدراسیون برگزار شد.

جلسه هیات رئیسه فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا وسیما به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، جلسه هیات رئیسه این فدراسیون با حضور تمامی اعضای این فدراسیون و حاضران در این فدراسیون برگزار شد. در این دیدار مسائل جاری اتحادیه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این دیدار الخدادی رئیس فدراسیون ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم الحرام گزارشی از لیگ های ورزشی دانش آموزی در سال 1402 هجری قمری، برنامه ریزی لیگ های ورزشی در 9 استادیوم در سال 1403 هجری قمری، فعالیت هایی ارائه کرد که اجرا شد، برنامه های آتی و شاخص هایی برای ارزیابی عملکرد استانداری ها اجرا شد.

در این جلسه با توجه به راه اندازی لیگ های ورزشی دانش آموزی کشور اقداماتی انجام شد و لیگ در سال تحصیلی جدید ادامه خواهد داشت و همچنین مقرر شد تاریخ برگزاری دومین دوره نیز مشخص شود لیگ و نحوه حفظ آن

در این جلسه با توجه به رویدادهای آسیایی و جهانی پیش رو، مسابقات ورزشی دانش آموزان کشورهای حاشیه دریای خزر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد برنامه ریزی های لازم برای حضور در این رویدادها و هر اداره ای که تمایل به اعزام دارد، انجام شود. باید به فدراسیون اطلاع دهد.

در این جلسه علی دوست، خانم سلمان، نواب، رئیس، کریمی سرپرست دبیرکل اتحادیه، شهبازی، لشکری، بسطامی، تجلی، درویش و مرادی حضور داشتند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *