اخبار اخبار اقتصادی

نخستین قرعه‌کشی پویش با انرژی در عید غدیر

تبلیغات بنری

مسئول کمپین انرژی گفت: در این کمپین جوایزی از قبیل 300 دستگاه خودرو و کمک خرید لوازم خانگی و غیره به صورت قرعه کشی به مشترکانی که مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش داده اند اهدا می شود.

برای گزارش دادن خبرنگار خبرگزاریحمید احمدی مدیرکل اداره اطلاعات طوفانیر در تماس مستقیم با شبکه خبر از ثبت 73 هزار و 565 مگاوات مصرف برق خبر داد و گفت: پارسال این میزان برق در نیمه مرداد ماه در کشور مصرف شده است.
وی افزود: بیشترین رشد مصرف در بخش خانوار و در استان های تهران، خوزستان، اصفهان و خراسان رضوی بوده است.

در ادامه محمد خدادادی مجری طرح کمپین انرژی با بیان اینکه حدود 40 درصد مصرف برق در فصل تابستان ناشی از وسایل سرمایشی است، گفت: امسال با هدف افزایش مدیریت مصرف علاوه بر پاداش پس انداز که پرداخت می شود و در قالب تخفیف در قبوض برق مشترکان، طرحی به نام کمپین انرژی نیز در حال اجراست و مشترکین می توانند با کاهش مصرف برق در قرعه کشی شرکت کنند.

وی تصریح کرد: از جوایز این قرعه کشی می توان به 300 دستگاه خودرو و کمک به خرید لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و برقی و … اشاره کرد.

مسئول طرح کمپین فعال با بیان اینکه هر استانی که بیش از سایر استان ها شرکت کند جوایز بیشتری دریافت می کند، گفت: اکنون استان های یزد، اصفهان، خراسان جنوبی، مازندران، بوشهر و مرکزی بیشترین تعداد مشارکت در این طرح را دارند. .

خدادادی در پایان افزود: در روز عید غدیر خم اولین قرعه کشی انرژی بوش برگزار می شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *