اخبار اخبار سیاسی

منتظر فرصت عملیات «وعده صادق ۲» هستیم

تبلیغات بنری

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم که فرصت «عملیات قول صادق 2» را داشته باشیم که نمی‌دانم چند موشک باید باشد. ما با مردم فلسطین هستیم.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، سردار حاجی زاده در جمع خانواده های شهدای غزه گفت: در عملیات علیه هواپیمای متجاوز آمریکایی در خلیج فارس، هواپیمای گلوبال هاوک را با موشک ساقط کردیم.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در عملیات دوم علیه آمریکا 13 موشک به سمت عین الاسد شلیک کردیم. ما در عملیات سوم و در عملیات وعد الصادق 300 موشک پرتاب کردیم.

سردار حاجی زاده تاکید کرد: ما به فرصت «عملیات صادق ۲» امیدواریم که نمی دانم باید چند موشک داشته باشد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه همچنین تصریح کرد: به عنوان یک مخبر نظامی که 44 تا 45 سال در ارتش هستم، این وظیفه من است و با مقاومتی که از سوی مردم فلسطین شاهد آن هستیم، مسائل نظامی را به خوبی درک می کنم جنبش به پیروزی نهایی ملت فلسطین منجر خواهد شد.

سردار حاجی زاده افزود: نزدیک به 9 ماه است که شاهد جنایات جنایتکاران رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا و اروپا در فلسطین هستیم و هر روز شاهد جنایات گسترده استکبار و رژیم صهیونیستی علیه رژیم صهیونیستی هستیم. اعضای بی گناه مردم فلسطین فلسطین.”

***منتظر فرصت دویدن هستیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این صحنه ها برای همه پرسنل و مسئولان ما بسیار تلخ است. این برای ما مضاعف تلخ است در عین حال ما قدرت داریم اما دستمان بسته است. ما در موقعیتی نیستیم که بتوانیم مستقیما علیه رژیم صهیونیستی اقدام کنیم.

سردار حاجی زاده گفت: همانطور که از اسلحه های عزیزانمان در فلسطین، لبنان و جاهای دیگر معلوم است که در حقیقت از طریق ایران تغذیه و کمک می شود و ما از هیچ کاری کوتاهی نکرده و نخواهیم کرد. راه ما.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در همه عرصه ها به حمایت از مقاومت و ملت فلسطین ادامه خواهیم داد، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مردم فلسطین قطعا پیروز خواهند شد. استقامت و مقاومت شما واقعا غیر قابل وصف است.

***منتظر فرصت دویدن هستیم

سردار حاجی زاده ادامه داد: مطمئن باشید مسیر تاریخ جهان را تغییر خواهید داد و این اتفاق خواهد افتاد. شما تاریخ منطقه و جهان را تغییر خواهید داد. ما تا آخر با شما قوی هستیم و تمام توان خود را برای حمایت از عزیزان فلسطین انجام خواهیم داد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *