اخبار اخبار فرهنگی

مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری، جلوه‌ای از دلبستگی مردم به ایران اسلامی

تبلیغات بنری

رئیس صندوق خلاقیت و شکوفایی گفت: مشارکت ارزشمند مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که پس از فقدان شهید آیت الله رئیسی و با وجود بسیج گسترده دشمنان این مرز و بوم صورت گرفت، بار دیگر جلوه ای را به نمایش گذاشت. از مدارا عقلانیت جمعی و پیوند مردم با ایران اسلامی.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی بر آمادگی فعالان نظام نوآوری کشور برای کمک به دولت چهاردهم و توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید کرد.

برای گزارش دادن خبرگزاری صدا و سیما، محمدصادق خیاطیان، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در پیامی ضمن قدردانی از حضور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آمادگی فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور را برای کمک به دولت منتخب و توسعه دانش اعلام کرد. اقتصاد مبتنی بر

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در این نامه تاکید کرد: مشارکت ارزشمند مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که پس از فقدان شهید آیت الله رئیسی و با وجود بسیج گسترده دشمنان این مرز و بوم صورت گرفت. ، بار دیگر جلوه ای از عقلانیت جمعی و دلبستگی مردم به ایران است.

پاسخ مناسب به این حماسه، تلاش همه جانبه همه ارکان نظام برای اعتلای و سربلندی ایران عزیز است. توسعه و شکوفایی پایدار و متوازن کشورمان و انسجام ملی در گرو توجه ویژه به اقتصاد دانش بنیان و بهره گیری از ظرفیت عظیم اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور است.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این حضور ارزشمند مردمی را به ملت بزرگ ایران، مقام معظم رهبری (مدظله علی) و منتخب مردم جناب آقای دکتر بدشیان تبریک می گویم و از طرفی اینجانب جوانان فعال در نظام نوآوری و فناوری کشور، آمادگی کامل این عزیزان را برای کمک به دولت منتخب و توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش اعلام میدارم. از خداوند متعال برای رئیس جمهور منتخب در تصدی این مسئولیت بزرگ و خدمت بیش از پیش به ملت ایران آرزوی توفیق دارم.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *