اخبار اخبار سیاسی

مردم با مشارکت در انتخابات کار نیمه‌تمام خود را کامل خواهند کرد

تبلیغات بنری

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: مردم بار دیگر با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای حمایت مستمر خود را از نظام جمهوری اسلامی نشان دادند و تا پایان کار نیمه تمام خود را به پایان خواهند رساند. انتخاب رئیس جمهور

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، سردار کارکار در سخنانی در جمع معاونان و مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام به ویژه شهدای عملیات پیروز کربلای 1 گفت: عملیات کربلای 1 یکی از عملیات های مهم و برجسته در پیروزی رزمندگان اسلام در دفاع است. مقدس است که در این عملیات شهر مهران به دستور حضرت امام خمینی (ره) آزاد شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ادامه داد و در بخشی دیگر از سخنان خود از حضور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد و بر اهمیت حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد. چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صحنه انتخابات گفت: پس از شهادت رئیس جمهور فقید و با توجه به شرایط موجود و عدم آمادگی کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، حضور مردم در میدان انتخابات در 17 تیرماه قابل توجه و ارزشمند است.

سردار کارکار پیروز این انتخابات را رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگ و فهیم ایران دانست و تاکید کرد: در این دوره از انتخابات درس ها و نمونه هایی وجود دارد که باید به آن توجه کرد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به تلاش‌های ضد انقلاب برای سرخوردگی مردم و ممانعت از حضور آنان در انتخابات، گفت: البته مردم نیز گلایه داشتند. درباره شرایط نامناسب اقتصادی کشور گفت: با وجود همه تحریم ها، موانع، ناآرامی ها و نافرمانی ها، یکی از نکات بارز در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، حضور احزاب و گروه های مختلف سیاسی در صحنه بود که همواره وجود دارد. یکی از مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی؛ لذا در این دوره از انتخابات شاهد یک اجماع ملی بودیم که ناشی از تدبیر مقام معظم رهبری است.

سردار کارگر تشویق و ترغیب مردم به حضور هر چه بیشتر در انتخابات را وظیفه و مسئولیت همه مسئولان کشوری و لشکری ​​دانست و تاکید کرد که دست اندرکاران از مصداق گویی خودداری کنند و اظهار داشتند: مدیران سازمان بنیاد حفظ تجارت و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در تهران و استان‌ها باید به مردم بیاموزد که به درخواست و تأیید حضرت امام خامنه‌ای مبنی بر موظف بودن هر فردی در انتخابات و تأثیرگذاری آن منجر شود. رای او به سرنوشت کشور برای مشارکت حداکثری در انتخابات.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انتخابات و اهمیت صدای مردم را میراث گرانبهای بنیانگذار انقلاب کبیر اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و امام خمینی (ره) دانست. شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای شکل گیری تا امروز با برگزاری انتخابات متعدد و سالم ثابت کرده است که یکی است. از محبوب ترین سیستم ها و افراد جایگاه ویژه ای در اداره کشور دارند.

سردار کارکار در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردمی که با حضور در پای صندوق های رای، دشمنان نظام اسلامی را ناامید کردند، خاطرنشان کرد: انشالله مردم فهیم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای باز خواهند گشت. جعبه ها. صندوق های رای روز جمعه ۲۴ تیر وفاداری آنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را تثبیت می کند و با انتخاب رئیس جمهور کار ناتمام خود را تکمیل می کنند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *