اخبار اخبار تکنولوژی

مراسم بزرگداشت ۱۷۵۷ سال سنت آموزش عالی در ایران

تبلیغات بنری

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ در این مراسم رئیس شورای اسلامی، وزیر علوم، رئیس دانشگاه تهران، سفرای 30 کشور جهان، جمعی از روسای دانشگاه های داخلی و خارجی و دیگر شخصیت های علمی، فرهنگی و سیاسی شرکت می کنند.
محمدحسین حاج ابراهیمی، دبیر اجرایی مراسم بزرگداشت 1757 سال تحصیلات عالی در ایران، از برگزاری مراسم حمل پرچم سنت 1757 ساله آموزش عالی برای 500 نفر از فارغ التحصیلان و دانشجویان در آستانه فارغ التحصیلی از دانشگاه تهران خبر داد. و گفت: فارغ التحصیلان و دانشجویان ایرانی و غیرایرانی دانشگاه تهران در حال انجام این آیین هستند که آیین حمل پرچم در مسجد دانشگاه تهران با لباس فارغ التحصیلی دانشگاه تهران است.
حاج ابراهیمی افزود: چهره های ممتاز با سابقه فعالیت در دانشگاه تهران از جمله بزرگترین دانشجویان دانشگاه تهران و پرجمعیت ترین خانواده های دانشگاه تهران که همه اعضای خانواده آنها در دانشگاه تهران تحصیل کرده اند، هستند. حاضر در این مراسم
وی با اعلام اینکه رونمایی از «سکه و سوغات 1757»، «فرش 90 سالگی دانشگاه تهران» و «کتاب از سرباز شاپور تا دانشگاه تهران» از دیگر بخش‌های این مراسم است. : فردا نیز گردهمایی سه هزار نفری دانشگاهیان و دانشگاهیان است. دست اندرکاران دانشگاه اعم از دانشجویان، اساتید، کارکنان و دانش آموختگان در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *