اخبار اخبار سیاسی

مجلس به اقدام خصمانه کانادا واکنش متقابل و قاطع نشان خواهد داد

تبلیغات بنری

نماینده مردم لارستان در مجلس، اقدام خصمانه و مضحک دولت کانادا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مغایر با قوانین و مقررات بین المللی دانست و تاکید کرد: مجلس با حمایت همه جانبه اقدامات قاطعانه و متقابلی را انجام خواهد داد. خانواده اصیل

برای گزارش دادن تیلا به گزارش خان ملت، علاءالدین بروجردی ضمن محکومیت اقدام خصمانه دولت کانادا علیه سپاه پاسداران، این اقدام را غیرمنطقی، غیرقانونی و مغایر با قوانین و مقررات بین المللی دانست و گفت: هیچ کشوری نمی تواند اعلام کند که نیروهای مسلح رسمی اعلام کنند. یک کشور یک گروه تروریستی هستند، بنابراین این اقدام مضحک فاقد هرگونه مشروعیت بین المللی است.

وی حمایت خود را از شجره نامه سپاه اعلام کرد و با بیان اینکه سپاه برکات زیادی برای کشور به ارمغان آورده است و هرگز اجازه نداده است هیچ کشوری امنیت و آرامش مردم را برهم بزند، تصریح کرد: مردم ایران به خدمات ایثارگرانه آگاه هستند. توسط سپاه ارائه شده است و به این نهاد انقلابی افتخار می کنند.

نماینده مردم لارستان، خنگ و جراش در مجلس دوازدهم ادامه داد: تروریستی اعلام شدن سپاه پاسداران ایران از سوی دولت کانادا در عرصه بین المللی ارزشی ندارد و مردم ایران قاطعانه به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد. مجلس به طور کامل از این خانواده حمایت خواهد کرد و اقدامات قاطعی انجام خواهد داد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *