اخبار اخبار جهان

مالزی مشتاقانه منتظر حضور آقای پزشکیان

تبلیغات بنری

انور ابراهیم نخست وزیر مالزی در تشریح انتخابات جمهوری اسلامی ایران گفت: نتیجه این انتخابات انعکاس روح پر جنب و جوش دموکراسی ایرانی و نویدبخش آینده ای امیدوارکننده برای ایران است.

مالزی مشتاقانه منتظر ورود دکتر است

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا وسیما از کوالالامپور، نخست وزیر مالزی ضمن تبریک این پیروزی به آقای مسعود بزکیان گفت: مشتاقانه منتظر حضور دکتر بزکیان در اولین فرصت در مالزی هستم.

نخست وزیر مالزی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، در پیامی در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیسبوک؛ وی گفت: پیروزی دکتر مسعود مزکیان در انتخابات ریاست جمهوری ایران را صمیمانه تبریک می گویم و منتظر حضور دکتر مزکیان در اولین فرصت در مالزی هستم.

انور ابراهیم در تشریح انتخابات جمهوری اسلامی ایران گفت: نتیجه این انتخابات بازتابی از روح پر جنب و جوش دموکراسی ایرانی است و آینده ای امیدوارکننده را برای ایران نوید می دهد.

سپس نخست وزیر مالزی تاکید کرد: ایران با تمدن غنی و کهن خود در تاریخ جهان جایگاهی منحصر به فرد و برجسته دارد.

انور با ابراز امیدواری برای تقویت روابط مالزی و ایران افزود: ما مشتاق تقویت سازوکار دوجانبه برای تعمیق و گسترش همکاری‌های دو کشور هستیم و به همکاری‌های بین‌المللی مانند سازمان همکاری‌های اسلامی و غیرمتعهدها متعهد هستیم. و جنبش توسعه-8 (D8).

وی ضمن دعوت از ملت اسلامی برای پایان دادن به نسل کشی فلسطینیان در غزه با اتحاد و همبستگی، گفت: باید اطمینان حاصل کنیم که عدالت و انسانیت بازمی گردد.

نخست وزیر مالزی در پایان خاطرنشان کرد: مشتاقانه منتظر حضور دکتر هستم.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *