اخبار اخبار فرهنگی

لزوم نفوذ فناوری‌های جدید در صنعت کشور

تبلیغات بنری

معاون علمی رئیس جمهور در حاشیه مراسم اختتامیه هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران گفت: فناوری، نوآوری و لزوم نفوذ فناوری های نوین در صنعت کشور به موضوعی بسیار جدی در کشور تبدیل شده است.

لزوم نفوذ فناوری های جدید در صنعت کشور

برای گزارش دادن تیلابا حضور معاون علمی رئیس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، برگزیدگان برتر هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری تجلیل شدند.

«هشتمین جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران» شنبه گذشته ۲۵ تیرماه سال جاری در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با حضور معاون علمی، فناوری و دانش ریاست جمهوری برگزار شد. -روسای اقتصاد ریاست جمهوری و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی.

روح الله دهقانی معاون علمی کشور در حاشیه این مراسم با بیان اینکه فناوری، نوآوری و لزوم نفوذ فناوری های نوین در صنعت کشور به موضوعی بسیار جدی در کشور تبدیل شده است، افزود: این جایزه به عنوان یک موضوع بسیار جدی در کشور مطرح شده است برای هشتمین بار با هدف آموزش و آماده سازی مدیران کل برگزار می شود.

وی با اشاره به توسعه تعامل بنگاه های دانش بنیان و صنایع بزرگ به عنوان دستاورد مهم اکوسیستم فناوری و نوآوری، گفت: جریان بسیار خوبی بین بنگاه های دانش بنیان کشور و صنایع بزرگ شکل گرفته است و ارتباط بین نوآوری و فناوری شاهد بنگاه های دانش بنیان با قابلیت ها و زیرساخت ها بوده است. ما در این صنعت بزرگ هستیم.

وی با بیان اینکه در هشتمین دوره جایزه مدیریت فناوری و نوآوری شرکت ها و صنایع بزرگ این کشور نقش آفرینی کردند، افزود: در این جایزه صنعت فولاد، اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های بزرگ صنعت پتروشیمی کشور که دارای در زنجیره ارزش خود، نوآوری و فناوری مبتنی بر دانش، حضور خوبی داشتند و این رویدادی است که به توسعه کشور و ایجاد یک فرهنگ خوب کمک می کند.

جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، با همکاری ستاد توسعه فناوری در اقتصاد دیجیتال و هوشمندی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن مدیریت فناوری و نوآوری و با حمایت بنیاد علم و فناوری ریاست جمهوری. معاونت فناوری ریاست جمهوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یکی از مهمترین صنایع فعال در حوزه فناوری و نوآوری است.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *