اخبار اخبار اقتصادی

قرعه‌کشی ۱۵ خودرو در پویش با انرژی همزمان با عیدغدیر

تبلیغات بنری

مدیرعامل توانیر گفت: با توجه به اینکه پیش بینی می شود تقاضای مصرف برق در هفته جاری از 74 هزار مگاوات عبور کند، مشترکان می توانند با مدیریت مصرف از پاداش پس انداز و پاداش صرفه جویی انرژی بهره مند شوند.

برای گزارش دادن خبرنگار خبرگزاریمصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توفانیر در تماس مستقیم با شبکه خبر با بیان اینکه در پایان بهار شاهد رشد فوق العاده ده درصدی بودیم، گفت: در خرداد ماه امسال نسبت به سال گذشته 6 هزار مگاوات افزایش داشت. اوج مصرف سال گذشته 644 مگاوات بوده است.

وی توضیح داد: این عدد را سال گذشته در ۲۴ مردادماه شاهد بودیم.

مدیرعامل شرکت توانیر همچنین با بیان اینکه سالانه حدود یک میلیون مشترک با توجه به مصرف برق صنایع به شبکه برق اضافه می شود، تصریح کرد: حدود 3500 مگاوات مشترکین جدید صنعتی هستند و امسال برق رسانی به صنایع 10 عدد افزایش یافته است. البته بخشی از آن از طریق تامین نیروگاه برای خود صنایع است.

رجبی مشهدی افزود: امسال صنایع کوچک و کارگاه های صنعتی می توانند بدون محدودیت کار کنند، شهرهای صنعتی با تغییر ساعت کاری در یک روز از هفته و صنایع بزرگ می توانند با تامین بخشی از برق مورد نیاز خود در تابستان کار کنند. . به عنوان مثال روز گذشته واحد دوم نیروگاه 307 مگاواتی فولاد مبارکه به شبکه برق کشور متصل شد.

در بخش اداری نیز هدف گذاری شده است تا 1500 مگاوات در مصرف برق در سال جاری صرفه جویی شود که تاکنون 827 مگاوات آن محقق شده است.

رجبی مشهدی افزود: با توجه به دمای بالای هوا در هفته جاری پیش بینی می شود مصرف برق از 74 هزار مگاوات عبور کند و شاهد سهمیه بندی های جدید باشیم.

در ادامه محمد خدادادی مجری طرح نظرسنجی با انرژی با اشاره به اینکه مشترکان می توانند با 15 درصد کاهش مصرف نسبت به سال گذشته وارد رقابت «با انرژی» شوند، گفت: اولین «با انرژی» قرعه کشی این هفته و مصادف با عید غدیر خم در این مرحله 15 خودرو، 150 کمک بلاعوض 100 میلیونی، 1500 کمک هزینه خرید 10 میلیونی، 15000 کمک بلاعوض یک میلیونی و 1.5 میلیون جایزه اپراتور برگزار می شود. برندگان.

الخدادی تصریح کرد: قرعه کشی اول در سطح استانی و سایر قرعه کشی ها در سطح استانداری انجام می شود تا مردم استانی که نسبت به سایر استان ها اقتصادی تر هستند سهم بیشتری داشته باشند. از جوایز

وی افزود: برای هر استانداری حداقل یک خودرو در نظر گرفته می شود و مابقی خودروها به فرمانداری هایی می رود که بیشترین صرفه جویی را داشته باشند.

به گفته مدیر کمپین انرژی در توانیر، مشترکین می توانند از طریق کد 1521 با جزئیات این طرح، نحوه کاهش مصرف برق و الگوی مصرف منطقه خود آشنا شوند و یا با شماره تلفن 091299975 تماس گرفته و برنامه «با انرژی» را نصب کنند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *