اخبار اخبار سیاسی

قرارگاه رمضان نقش موثری در مبارزه با تروریسم داشته است

تبلیغات بنری

فرمانده قرارگاه رمضان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قرارگاه رمضان منشا خیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، گفت: این قرارگاه توانست در جنگ با تروریسم و ​​تروریسم نقش موثری ایفا کند. داعش با همکاری برادرانش در عراق.

***اردوگاه رمضان نقش موثری در مبارزه با تروریسم و ​​داعش داشت

برای گزارش دادن تیلاسردار مسغریان در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قرارگاه رمضان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه این قرارگاه یکی از بنیانگذاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و در سال 63 به منظور بهره مندی و نگاه راهبردی مقام معظم رهبری و توسط مقام معظم رهبری تأسیس شد، گفت: فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قرارگاه رمضان چشمی خیر منشأ نظام مقدس جمهوری است، او در ایران اسلام‌گرا بود و در طول زندگی‌اش برکات زیادی برای ارتش و ارتش داشت. آنقدر که نقش مهمی ایفا کرد. نقش آن در دوران دفاع مقدس این قرارگاه و با بررسی تک تک دستاوردهای نظامی در مبارزه با دشمنان متوجه می شویم که عملکرد این قرارگاه در سطح یک ارتش یا یک قدرت بزرگ نقش موثری داشته است.

فرمانده قرارگاه رمضان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: قرارگاه رمضان از ابتدا توانست در روند مبارزه با رژیم بعث عراق موثر و کارآمد باشد و بعد از آن با همکاری مستشاری خود پس از سقوط عراق. ” صدام یار و حامی ملت عراق در نبرد با اشغال تروریسم و ​​داعش و همچنان تامین کننده امنیت جمهوری اسلامی ایران است.

سردار مسغریان ادامه داد: قرارگاه رمضان تاکنون چندین همایش برای تجلیل از شهدای خود در عراق و ایران برگزار کرده است و مراسم امروز نیز مقدمه ای برای برپایی اجلاسیه بزرگ شهدای ایران و عراق است.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *