اخبار اخبار سیاسی

قدردانی مخبر از حضور پرشور مردم در انتخابات

تبلیغات بنری

سرپرست ریاست جمهوری در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، متن تشکرنامه محمد مخبر از حضور پرشور مردم در انتخابات به شرح زیر است:

به نام خدا

مردم عزیز و خستگی ناپذیر ایران؛ و اکنون که تقدیر الهی این بوده که با شهادت رئیس جمهور مردمی و جامع الشرایط، شاهد برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در کشور پیش از موعد مقرر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای خدمت به ویژه شهدا باشیم. رئیس جمهور و من بر عهده خود می دانم که صمیمانه از حضور آگاهانه شما مردم بصیر که جلوه دیگری از مردم سالاری دینی نشان داده اید قدردانی کنم.

همانطور که رهبر معظم انقلاب (مد ظل‌العلی) تأکید کردند، تداوم نظام جمهوری اسلامی، وحدت جمهوری اسلامی، عزت جمهوری اسلامی و اعتبار جمهوری اسلامی در جهان در گرو این است. حضور مردم و بدون شک تداوم این مشارکت و حضور آگاهانه ملت در دور دوم انتخابات موثر ملی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری موجب ناامیدی بیشتر سوء استفاده کنندگان از کشور خواهد شد. و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و موجب تقویت قوت و امید عاشقان آرمان های نظام اسلامی در سراسر جهان خواهد شد.

از مردم، نیروهای مختلف سیاسی، مسئولین محترم و همه کسانی که در تشویق مردم به مشارکت در سرنوشت سیاسی کشور نقش مسؤولانه داشتند، سپاسگزارم.

وی همچنین از زحمات همه دست اندرکاران بویژه وزارت کشور، شورای نگهبان، ستاد انتخابات کشور، شوراهای اجرایی، نظارت و بازرسی، استانداران، فرمانداران، نیروهای نظامی، انتظامی و نهادهای امنیتی در تامین امنیت قدردانی کرد. از انتخابات حراست حوزه رای دهی و همچنین اصحاب رسانه از این خبر تشکر می کنم به ویژه رسانه ملی و خبرنگاران عزیز که امکان حضور بیشتر مردم را با آگاهی مستمر و به موقع در انتخابات فراهم کردند.

محمد مخبر

نمایندگی ریاست جمهوری

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *