اخبار اخبار عمومی

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی تهران در روز عید قربان

تبلیغات بنری

مدیر اداری ستاد معاینه فنی خودرو در تهران از فعالیت هشت مرکز معاینه فنی در روز عید سعید قربان در پایتخت خبر داد.

برای گزارش دادن خبرگزاری صداوسیما مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران گفت: روز دوشنبه 7 خردادماه مصادف با عید سعید غدیر خم در کانون های شهدای آبشناسان، دماوند، امام رضا، زمان آباد شهدا، البعث، فدیان اسلام، اتحاد و یاس برگزار می شود. واحدهای سیار فاطمی از ساعت 7 صبح الی 14 فعالیت خواهند داشت

محمدمهدی میرزای قمی افزود: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی قبل از سفر برای اطمینان از سلامت، ایمنی و سلامت خودرو و تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان به ویژه در ایام تعطیلات. زمانی که مشتریان وقت آزاد دارند و تعداد بیشتری از افراد می توانند از خدمات این مراکز بهره مند شوند، این گروه به درخواست مشتریان در روزهای تعطیل در چندین مرکز خدمات ارائه می دهند.

مدیرکل ستاد معاینه فنی خودرو در تهران گفت: در سایر روزهای تعطیل تعدادی از مراکز معاینه فنی فعال هستند و شهروندان می توانند برای اطلاع از این موضوع به سایت ستاد معاینه فنی خودرو در تهران به نشانی inspection.tehran.ir مراجعه کنند. آخرین کار وضعیت این مراکز و یا از طریق سامانه پاسخگویی 96006000.

محمدمهدی میرزای قمی افزود: پذیرش در 3 مرکز معاینه فنی سراج، دماوند و نیاش به صورت اینترنتی انجام می شود و در سایر مراکز می توان به صورت حضوری اقدام کرد و یا به صورت اینترنتی نوبت گرفت.

مدیرکل ستاد معاینه فنی همچنین به ارسال پیامک به شهروندان 10 روز قبل از انقضای گواهی معاینه فنی اشاره کرد و افزود: از شهروندان تقاضا می شود چند روز قبل از پایان مهلت گواهی معاینه فنی به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند. اعتبار معاینه فنی خودروی خود را به گونه ای که در صورت کشف ایرادات و ایرادات خودرو در مراکز، فرصت کافی برای تعمیر آن داشته باشند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *