اخبار اخبار عمومی

ضرورت ایجاد مدیریت هوشمند پارک حاشیه‌ای در منطقه ۱۲ تهران

تبلیغات بنری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در بازدید از طرح های حمل و نقل و ترافیک منطقه 12 بر مدیریت هوشمند پارکینگ های حاشیه ای این منطقه تاکید کرد.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، شهریار افندی زاده ضمن بازدید از اقدامات انجام شده و طرح های ترافیکی منطقه 12 گفت: این منطقه به دلیل موقعیت مرکزی و وجود بازار بزرگ تهران و همچنین تمرکز سایر مراکز مهم اداری و تجاری، شلوغ ترین منطقه است. . این منطقه روزانه بیش از 3 میلیون پرواز دارد و پایتخت محسوب می شود.

وی افزود: عملیات اجرایی طرح های مهندسی و آرام سازی میدان شوش، خط کشی راهروهای شریانی و بزرگراه به طول بیش از 160 کیلومتر، نصب و تعمیر گذرگاه ها و تقاطع ها با بیش از 40 سیلندر و 12 قطعه مخزن و احداث و تعمیر ب. . ایستگاه ها RT، مطالعات شبکه، تغییر جهت و اصلاح مهندسی با رویکرد امنیتی از مهمترین پروژه های منطقه 12 در حوزه حمل و نقل است.

آقای افندی زاده به حضور 3 ایستگاه فایز بخش، امام خمینی (ره) و الرای به عنوان ایستگاه های مرکزی شهرستان در این منطقه اشاره کرد و گفت: از مهمترین پروژه هایی که باید در این منطقه اجرا شود، ادغام وسایل حمل و نقل عمومی و ضرورت شناسایی و ساماندهی آنها را می توان مورد توجه قرار داد و به تردد در نقاط پراکنده و جاذبه و همچنین مقررات منطقه ای و شهری با اجرای طرح پارک حاشیه ای با توجه به فوریت اشاره کرد. نیاز به پارکینگ در منطقه

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران با تاکید بر سیاست ها و برنامه های مدیریت شهری در حوزه حمل و نقل و ترافیک در راستای توسعه حمل و نقل پاک در این منطقه از شهردار منطقه 12 خواست تا گزارشی از مطالعات انجام شده ارائه کند. مکان یابی ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه برقی و شناسایی و شناسایی نقاط مناسب برای ساخت و استقرار آسانسورها و شناسایی و آماده سازی راه هایی که می توان در استفاده از فناوری میکروموبیلیتی (دوچرخه و اسکوتر برقی) در جاده های پرتردد و پرتردد توسعه داد. شریان ها جهت بررسی بیشتر در کمیته های کارشناسی شهر تهران جهت ارسال به سازمان حمل و نقل و ترافیک ارسال شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *