اخبار اخبار تکنولوژی

صحرایی: پروژه مهر مظهر مدیریت تحول‌گرا، نوگرا و ایده‌گرا است

تبلیغات بنری

سالن اجتماعات شهدای خمیت اداره کل آموزش و پرورش تهران با ظرفیت 110 نفر با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.

تلاش همه مدیران برای دستیابی به مهری شاد و نشاط آور برای آینده سازان ایرانبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک شورای راهبردی و روسای مناطق 19 گانه تهران گفت: قیام خونین رهبر سوم شیعیان جهان پس از غبار قرن ها همچنان رنگ و بوی جدیدی دارد. واقعه عاشورا کاملترین مصداق تعارض کفر و ایمان و تعارض حق و باطل است که آثار آن در تمام شئون تاریخ تشیع و زندگی آزادگان و آزادگان جهان نمایان است.

رزمراد صحرایی افزود: واقعه عاشورا یک واقعه ساده نیست، بلکه یک دانشگاه، یک مدرسه و یک چشم انداز است. فرصتی ارزشمند برای فراگیری مهم ترین درس عزت، مبارزه با طاغوت، حمایت از دین و پایبندی به شئونات و اصول اسلامی است. ) و یارانش در این ماه دل ما پر از خاطره است. شهدای کربلا به هم پیوسته اند و اشک ما به نشانه عشق و ارادت به اهل بیت جاری است. امید است خداوند غم شما را در این ماه بپذیرد و خداوند همه ما را در راه حق و عدالت قرار دهد و توفیق پیروی از اهل بیت علیهم السلام را نصیب ما گرداند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح جهیزیه یک رویداد ملی، فرهنگی و اجتماعی در سطح ملی است و از شما مدیران انتظار می رود با تمام قوا در راه باشید و جهیزیه ای شاد و با نشاط برای آینده سازان ایجاد کنید. ایران قوی

صحرایی در این دیدار با تقدیر و تشکر از مدیران یکی از افتخارات ما در دولت شهید جمهور را اجرای سند تحول بنیادین به عنوان منشور ملی و ارائه نقشه راه سند و غیره دانست. .

وی افزود: طرح مهر یکی از فعالیت های مهم وزارت آموزش و پرورش است که هر ساله همزمان با آغاز سال تحصیلی در کشور برگزار می شود چرا که طرح مهر یک طرح ملی و آغاز تحولی جدید در موضع کشور در قبال نظام آموزشی تلاش و هدف از اجرای این طرح، آمادگی کامل مدارس، شناسایی مشکلات و تنگناها، همکاری و همدلی در جهت اتخاذ تصمیمات موثر برای رفع آنها می باشد. این پروژه می تواند جلوه ای از مدیریت تحول آفرین، نوآورانه و ایده محور باشد و با پیش بینی های اصولی و منطقی موجود در آن، از مقیاس موانع و آسیب ها کاسته شود. در واقع پروژه مهر را می توان مهمترین کار آموزش و پرورش دانست زیرا این پروژه نماد برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، مدیریت و ارزیابی در راستای حداکثر کارایی و اثربخشی است.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: هدف اولیه طرح مهر ایجاد مدرسه ای پرنشاط و دائمی برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی است. پروژه مهر نماد برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، مدیریت و ارزیابی در راستای حداکثر کارایی و اثربخشی است.

وی با اشاره به اینکه پروژه مهر نماد دلسوزی، هم افزایی، تحول و مدیریت موثر و هدفمند در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت است، گفت: با توجه به تغییر تقویم برخی از کارها، هماهنگی خوبی وجود دارد. از جمله در ارزشیابی دانشجویان جدیدالورود، برگزاری آزمون استخدامی و اعلام نتایج آزمون ابتدایی به موقع و …

صحرایی در مورد ساماندهی بهینه نیروی انسانی، ثبت و ثبت به موقع اطلاعات در SIDA، ثبت کتب درسی، راهنمایی تحصیلی، نمره گذاری برگه های امتحانات نهایی پایه دهم و یازدهم، احترام به مشتریان، مدیریت مناطق جغرافیایی ثبت نام، نظارت بر خدمات دانش آموزی. , نظارت بر کیفیت لباس, شکل رنگهای شاد بر اردوهای تابستانی تاکید دارند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *