اخبار اخبار جهان

شکنجه، قطع اعضای بدن و تجاوز در زندان های رژیم صهیونیستی

تبلیغات بنری

تحولات فلسطین؛

محمد عرب، روزنامه نگار سابق شبکه العربیه و زندانی صهیونیست ها گفت: شکنجه، قتل، تجاوز، آزار، تحقیر و قطعه قطعه کردن بدون بیهوشی از جمله جنایات زندان های اشغالی اسرائیل است.

برای گزارش دادن سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما; محمد عرب، روزنامه‌نگار سابق شبکه العربیه که در زندان سیدی تیمان اسراییل زندانی است، جنایات هولناک صهیونیست‌ها علیه اسرای فلسطینی را فاش کرد و گفت: شکنجه، قتل، تجاوز، آزار، تحقیر و قطعه قطعه کردن بدون بیهوشی. و از جمله جنایاتی است که در زندان های اسرائیل رخ می دهد در مورد اسرای فلسطینی.

تعداد شهدای کادر پزشکی در غزه به بیش از 500 نفر رسید

معاون وزیر بهداشت غزه گفت: بیش از 500 نفر از کادر پزشکی ما شهید شدند و رژیم اشغالگر همچنان بیش از 400 نفر از کارکنان ما را در نوار غزه دستگیر می کند.

مرد فلسطینی: جز نان ساده چیزی برای خوردن نداریم

الرساله سخنان یک مرد فلسطینی در شمال نوار غزه را منتشر کرد که در حین نمایش چند قطعه گفت: این همه مسئولیت شماست… من این ویدئو را برای همه می فرستم. از لحظه‌ای که این ویدیو را تماشا می‌کنید، از طرف خودم و صدها نفر از ساکنان شمال غزه، به شما می‌گویم که از این به بعد فقط نان ساده داریم.. و من به شما می‌گویم روز: ما حتی نمی توانیم این نان ساده را در شمال غزه پیدا کنیم. اگر می توانستند ما را از هوای ما محروم می کردند. در شمال غزه، ما در حال مبارزه با مرگ هستیم. اینجا چیزی برای خوردن نیست. گرسنگی مثل قبل! خدایا شهادت می دهم که به دیگری گفتم.. خدایا شهادت می دهم! به خدا قسم اگر این نان را هم پیدا نکنیم از قضا و قدر خدا عصبانی و ناراحت نمی شویم و به خدا فکر بدی نمی کنیم و به یاری خداوند ثابت قدم و ثابت قدم می مانیم. مقاوم.. خدایا به آنچه گفتی شهادت بده.

پزشکان بدون مرز: ما باید عملیات خود را در غزه متوقف کنیم

سازمان غیردولتی پزشکان بدون مرز روز شنبه اعلام کرد که از اواخر آوریل گذشته قادر به ارسال تجهیزات پزشکی به نوار غزه نبوده است.
سازمان پزشکان بدون مرز اعلام کرد که به دلیل کمبود شدید داروها و تجهیزات پزشکی، “مجبور به تعلیق یا کاهش فعالیت های خود” در نوار غزه شده است.
این سازمان در بیانیه ای توضیح داد که از اواخر آوریل گذشته، امکان ارسال تجهیزات پزشکی به نوار غزه که 9 ماه است با جنگ ویرانگری اسرائیل روبرو بوده، وجود ندارد.
این منبع تصریح کرد: بسته شدن گذرگاه رفح با مصر در پی حمله رژیم صهیونیستی به جنوب نوار غزه در 6 می، مانع از ورود کمک های بشردوستانه از طریق گذرگاه کرم شالوم به غزه شد.

پزشکان بدون نیاز به تجهیزات پزشکی در روزهای آینده مجبور خواهیم شد برخی از فعالیت های پزشکی خود را متوقف کرده یا به میزان قابل توجهی کاهش دهیم.
اسرائیل از 7 اکتبر با حمایت همه جانبه ایالات متحده حملات ویرانگری را به نوار غزه آغاز کرده است که منجر به کشته و زخمی شدن 123000 فلسطینی شد. این حمله اسرائیل را در سطح بین المللی منزوی کرد و منجر به پیگرد قضایی در دیوان بین المللی دادگستری شد.

بمباران هوایی اردوگاه الشطی در غزه

شبکه خبری قدس نوشت: امروز در بمباران یک منطقه مسکونی در کمپ ساحلی غزه توسط هواپیماهای اشغالگر تعدادی شهید و تعدادی مجروح شدند.

جبهه مردمی برای آزادی فلسطین تایید کرد که نتانیاهو با هدف گمراه کردن دروغ گفته است.

شبکه تلویزیونی المیادین در خبری فوری گزارش داد که جبهه مردمی برای آزادی فلسطین اعلام کرد که اظهارات نتانیاهو که در آن مدعی شده اسرائیل از سیاست قحطی در غزه پیروی نمی کند، صرفاً دروغی با هدف گمراه کردن است. جبهه آزادی‌بخش مردمی تأیید کرد که اظهارات نتانیاهو در مورد خلع سلاح مقاومت و تحمیل یک دولت غیرنظامی به غزه چیزی جز رویا نیست.

شکنجه؛  قطع عضو و تجاوز جنسی در زندان های رژیم صهیونیستی

حمله گردان های قدس به مقر رژیم صهیونیستی در جنوب شرق غزه

خبرگزاری یونی نیوز نوشت: گردان های قدس تصاویری از شلیک خمپاره به مقر فرماندهی و کنترل رژیم اشغالگر قدس در منطقه ابوعربان در جنوب شرقی شهر غزه منتشر کرد.

درگیری بین نیروهای مقاومت و نظامیان صهیونیست در جنین

کانال اولترا فلسطین در تلگرام از از سرگیری درگیری بین مقاومت و نیروهای رژیم اشغالگر در حمله این نیروها به محله جبریات در شهر جنین خبر داد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *