اخبار اخبار جهان

شهادت‌های اسرای فلسطینی، وحشی گری رژیم صهیونیستی را فاش می‌کند

تبلیغات بنری

جنبش جهاد اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد که شهادت‌های هولناک اسرای آزاد شده، وحشیگری رژیم صهیونیستی را آشکار می‌کند.

برای گزارش دادن سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما; نهضت جهاد اسلامی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که شهادت‌های هولناک آزادگان از وضعیت اسیران در زندان‌های دشمن نشان می‌دهد که جنایات رژیم اشغالگر، شکنجه‌های وحشیانه و نقض قوانین، همگی شکنجه و جنگ سازمان‌یافته است. جنایات دولت صهیونیستی، سازمان زندانها و کل رژیم صهیونیستی مسئول آن است.

همچنین آزادی دکتر محمد ابوسلیمه، مدیر مرکز پزشکی شفا در غزه توسط دشمن، به جهانیان نشان داد که تمام داستان های دشمن در مورد حمله و تخریب این مجموعه پزشکی و انجام قتل های خونین در این مرکز، هر چیزی که مربوط به زندگی در این مرکز است را از بین می برد. غزه، و در چارچوب انتقام جویی و اعمال جنایتکارانه در یک جنگ کشتار جمعی سازمان یافته صورت می گیرد.

جنبش جهاد اسلامی افزود: ما از دولت های غربی حامی این رژیم به رهبری بایدن که رهبر عملی جنگ کشتار جمعی غزه و مردم آن است و همچنین نهادهای بین المللی و همه طرف هایی که با دولت دشمن همکاری می کنند، حمایت می کنیم. مسؤول سکوت آنها در برابر همه این جنایات هستند و تایید می کنیم که این جنایات صهیونیستی عزت ملت ما را بیشتر خواهد کرد و تا زمانی که این ملت انشاءالله از شر رژیم اشغالگر خلاص شود، ملت ما را متعهدتر خواهد کرد. و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *