اخبار اخبار عمومی

سرویس‌دهی رایگان مترو به شرکت‌کنندگان در جشن غدیر

تبلیغات بنری

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و ام از افزایش ساعت کاری و خدمات رایگان مترو برای شرکت کنندگان در جشن عید غدیر خم خبر داد.

برای گزارش دادن تیلا مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در راستای خدمات رسانی مناسب به شهروندان و شرکت کنندگان در 10 کیلومتری پارتی عید غدیر خم که برگزار می شود اقدامات و اقدامات لازم را انجام داده است. روز سه شنبه 14 تیر 1403 از میدان آزادی به سمت خیابان امام علی السریع.

رضا محمد نزاد افزود: همزمان با جشن عید غدیر خم ساعت کاری خطوط مترو تا ساعت 23 از المبادی افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه سرویس دهی در تمامی خطوط مترو از ابتدا تا پایان این جشن بزرگ مردمی رایگان است، گفت: با توجه به افزایش تقاضای سفر، برای تنظیم زمان برنامه ریزی کرده ایم. فاصله بین قطارها در خطوط درون شهری بسته به پذیرش مسافر.

رضا محمد نژاد با بیان اینکه در این جشن سکوهای ویژه ای در میدان امام حسین(ع)، میدان فردوسی، میدان انگبال، میدان شهراح بهبودی و میدان آزادی در سراسر شهر برپا می شود، افزود: طبق برنامه ریزی ها در تمامی ایستگاه های مسیر، سکوهای ویژه ای برپا می شود. از این جشن به ویژه ایستگاه های نزدیک آماده ارائه خدمات ویژه به شرکت کنندگان و مسافران در مکان هایی از جمله امام حسین، دروازه دولت، میدان فردوسی، تئاتر شهر، میدان انقلاب اسلامی، توحید، شادمان، دکتر حبیب الله و استاد معین هستیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه به منظور تسهیل در بازگشت شهروندان از مراسم، زمان سرویس دهی مترو در خطوط درون شهری یک ساعت افزایش می یابد، گفت: تمهیدات لازم فراهم شده است. و برای اعزام قطارهای استثنایی در صورت پذیرش مسافر کار شده است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، خدمات رسانی در خطوط کرج، هشتگرد، فرودگاه مهرآباد و شهر جدید پرند تغییری نکرده و طبق برنامه تعطیلات انجام می شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *