اخبار اخبار سیاسی

سرلشکر موسوی: مشکلات هرگز ارتش را متوقف نمی‌کند

تبلیغات بنری

فرمانده کل ارتش گفت: با کار و مدیریت جهادی هرگز اجازه نخواهیم داد چالش ها، موانع و مشکلات در مسیر دستیابی ارتش به اهدافش قرار گیرد.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، سرلشکر موسوی در مراسم افتتاح پروژه 839 واحد منازل سازمانی نیروی زمینی ارتش ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت: نیروی زمینی ارتش پیشتاز نهضت اسکان کارکنان ارتش است.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: امیدواریم به برکت این ایام روز جمعه انتخابات عادلانه و باشکوهی برگزار کنیم و رئیس منطقه ای کارگر و مردمی انتخاب شود. مبارزات شهید رئیسی را نیز در این سه سال شاهد بودیم.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش نیرویی پیشگام در عرصه های مختلف است، افزود: در دوران مدیریت و رهبری امیر سرتیپ حیدری اتفاقات بسیار خوبی رخ داده است که باید این موفقیت ها را به کارکنان ارتش تبریک گفت. به خصوص این پروژه های ساخت و ساز مسکن که امروزه تعدادی از زنان کارمند خانه دار شده اند.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: باید تلاش کنیم که هیچ یک از کارکنان در سطح ارتش دغدغه خانه دار شدن نداشته باشند و برنامه های ما در این زمینه نیز برای تحقق این مهم مهم است. خوشبختانه نیروی زمینی ارتش به عنوان الگو و پیشگام در این عرصه عمل کرد.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه ساخت و ساز مسکن با موانع زیادی مواجه است، گفت: رهبران ما برای تحقق آرزوی چند سال پیش رهبر معظم انقلاب اسلامی به میدان آمدند. اما موانع زیادی پیش روی ما است و مقررات و قوانین سنگینی مانع کار است و باید با همکاری مسئولان این موانع را پشت سر گذاشت.

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه هیچ مانع و مشکلی نباید ما را از کار جهادی باز دارد، گفت: ما در ارتش توافق کرده ایم که هرگز اجازه ندهیم چالش ها، موانع و مشکلات ما را از رسیدن به اهدافمان در کار جهادی بازدارد. مدیریت آن را متوقف کنید.

سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: ما در ارتش از سختی ها و موانع خسته نمی شویم و برای اجرای فرامین و رضایت رهبر معظم انقلاب اسلامی به راه خود ادامه می دهیم. زیرا لبخند مردم بعد از ازدواج بزرگترین پاداش ماست.

فرمانده کل ارتش خدمات رسانی به بیماران لاعلاج را از دیگر برنامه های ارتش دانست و خاطرنشان کرد: با پیشنهاد امیر حیدری مجتمعی برای خدمات رسانی و مراقبت از بیماران لاعلاج احداث شد که امروز افتتاح شد و ما خدا را به خاطر آن شکر می کنیم.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *