اخبار اخبار ورزشی

ساحلی بازان ایران تور آسیایی تیانجین را با پیروزی آغاز کردند

تبلیغات بنری

تیم های ملی والیبال ساحلی و جوانان ایران مرحله مقدماتی مسابقات تور آسیایی تیانجین را با پیروزی مقابل حریفان خود آغاز کردند.

ساحلی بازان ایران دور آسیایی را در تیانجین با برد آغاز کردند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی آزاد آسیایی تیانجین چین از امروز (پنجشنبه 30 تیرماه) با حضور 20 تیم در شش گروه آغاز شد.

تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان (عباس بوراسغری – علیرضا آقاجانی) که در گروه E این مسابقات قرار دارد در اولین دیدار خود به مصاف هنگ کنگ رفت و با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید. تیم ملی کشورمان با امتیازهای 21 بر 15 و 21 بر 6 حریف خود را شکست داد تا در دیدار بعدی به مصاف چین میزبان برود.

تیم والیبال ساحلی زیر 19 سال ایران (حبیب اکبرزاده – امیرعلی قالینوی) نیز در اولین دیدار خود در گروه سوم این رقابت ها به مصاف تایلند رفت و با امتیازهای 21 بر 17 و 21 بر 16 این تیم را شکست داد. اکبرزاده-قلنویی در دومین دیدار به مصاف استرالیا می رود. تیم ملی زیر 19 سال ایران خود را برای مسابقات جهانی آماده می کند.

نادر الانصاری کارشناس بین المللی داوری والیبال ساحلی کشورمان که سابقه داوری در مسابقات قهرمانی آسیای آزاد قطر و جاکارتا را دارد، سرداوری این مسابقات را بر عهده دارد.

­

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *