اخبار اخبار جهان

رژیم اسرائیل نمی تواند در غزه پیروز شود

تبلیغات بنری

رسانه های رژیم صهیونیستی به نشانه این که اسرائیل نمی تواند در غزه پیروز شود، اعلام کرد که ده ها هزار اسرائیلی آواره شده اند، شرکت ها از هم پاشیده اند و هر روز به لیست حملات اضافه می شود.

رژیم اسرائیل نمی تواند در غزه پیروز شود

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند: عملکرد کنونی اسرائیل منجر به پیروزی مطلق بر غزه نمی شود، بلکه باعث افزایش شکست می شود.

این رسانه ها در ادامه تحلیل های خود از جنگ غزه افزودند: باید برای رسیدن به توافق در مورد تبادل اسرا و آتش بس در غزه تلاش کنیم. اگرچه این گزینه بدی است، اما جایگزین بسیار بدتر خواهد بود. اسرائیل در این جنگ نه یک پیروزی معمولی خواهد داشت و نه به یک پیروزی مطلق. در این جنگ صدها سرباز اسرائیلی کشته شدند و تقریباً هر روز به لیست کشته شدگان اضافه می شود.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی تأیید کردند که ده‌ها هزار اسرائیلی همچنان آواره هستند، شرکت‌ها از هم پاشیده‌اند، موقعیت اسرائیل از زمان تأسیس تاکنون در پایین‌ترین سطح قرار دارد و هر روز به فهرست حملات اضافه می‌شود.

در مقابل شکست اسرائیل، یحیی سنوار موفق شد مسئله فلسطین را بیش از پیش مطرح کند. سنوار موفق شد سطح مشروعیت زدایی از موجودیت اسرائیل را بالا ببرد و عادی سازی با عربستان سعودی را خنثی کند.

این رسانه‌ها اعتراف کردند که اسرائیل بر اتخاذ «استراتژی چکشی» اصرار داشت، اما شکست خورد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *