اخبار اخبار جهان

راهپیمایی حمایت از فلسطین در شهرهای جهان

تبلیغات بنری

راهپیمایی برای حمایت از فلسطین در چندین شهر اروپایی برگزار شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، حامیان فلسطینی به نشانه همبستگی با مردم فلسطین در چند شهر اروپایی راهپیمایی برگزار کردند و در آلمان تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند.
مردم در چندین شهر اروپایی در همبستگی با فلسطینیان تظاهرات کردند. تظاهرات در انگلستان، دانمارک و هلند برگزار شد و شرکت کنندگان خواستار آتش بس در غزه شدند. علاوه بر این، تظاهرکنندگان از دولت های خود خواستند که اسرائیل را تحریم کنند و از ارسال سلاح به این رژیم خودداری کنند. در آلمان صدها تظاهرکننده با حمل پرچم فلسطین در برلین تظاهرات کردند. در نهایت تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند و تعدادی از آنها دستگیر شدند. مقامات آلمانی بسیاری از تجمعات مشابه را به نام مبارزه با یهودستیزی ممنوع کردند.

تظاهرات کودکان ایرلندی در همبستگی با کودکان غزه
شبکه قدس نیوز تصاویری از تظاهرات کودکان در ایرلند برای ابراز همبستگی با کودکان غزه و محکومیت جنایات اشغالگران در تلگرام منتشر کرد.

تظاهرات گسترده در حمایت از غزه در بورنموث انگلستان
به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، اعضای جنبش همبستگی فلسطین با برپایی تظاهراتی در شهر بورنموث انگلیس، حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام کردند و خواستار پایان دادن به تجاوزات اسرائیل به نوار غزه شدند.
تظاهرکنندگان یک پارچه قرمز به طول 500 متر حمل می کردند که نمادی از کشیدن خط قرمز برای مقامات انگلیسی برای حمایت از اسرائیل است.
آنها اعلام کردند که بزرگترین خط قرمز آنها همان خط قرمز واقعی است که به نظر می رسد سیاستمداران نمی توانند یا تمایلی به ترسیم آن ندارند.
تظاهرکنندگان تاکید کردند که شهروندان عادی شجاعت و شفافیت اخلاقی را دارند که خواستار پایان دادن به تجاوز وحشتناک رژیم اشغالگر علیه نوار غزه شوند.

دانشجویان دانشگاه لوزان سوئیس از مردم فلسطین حمایت می کنند
کانال فلسطین آزاد در اپلیکیشن تلگرام کلیپی را به اشتراک گذاشت که دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه لوزان سوئیس بالن هایی به رنگ پرچم فلسطین را به آسمان پرتاب می کنند که پرچم فلسطین از آن آویزان است یا کاغذهایی حاوی پیام هایی در محکومیت اسرائیل. جنایات در غزه .

تظاهرات دانشجویان طرفدار فلسطین در جشنواره وین
به گزارش کانال تلگرامی «فلسطین آنلاین»، دانشجویان اتریشی حامی فلسطین در جشنواره «آنگوانته» در وین، با قرمز کردن دستان خود به یاد قربانیان حملات اسرائیل به نوار غزه، تظاهراتی ترتیب دادند و همدستی کشورشان در نسل کشی مداوم غزه محکوم شد.
راهپیمایی در حمایت از فلسطین در شهرهای سراسر جهان
حامیان فلسطینی در مقابل ساختمان بانک بارکلیز در برایتون انگلیس تجمع کردند
صفحه کاربری برایتون و هوو کمپین همبستگی فلسطینی (Brighton PSC) در شبکه اجتماعی منتشر شده در برایتون، انگلستان.
تظاهرکنندگان با سر دادن شعار “شرم بر شما” خطاب به این بانک گفتند: با همدستی در نسل کشی، اشغالگری و آپارتاید برخورد نکنید.

حامیان فلسطینی در مقابل ساختمان بانک بارکلیز در گلاسکو تجمع کردند
صفحه کاربری «کمیته فوری نسل کشی غزه» (GGEC) در سایت شبکه اجتماعی «X» عکسی از تجمع حامیان فلسطینی در مقابل ساختمان بانک بارکلیز در شهر گلاسکو بریتانیا در اعتراض به همدستی این بانک در شهر گلاسکو منتشر کرد. جنایت نسل کشی در غزه نسل کشی اسرائیل در غزه.
تظاهرکنندگان اعلام کردند که بانک بارکلیز سرمایه گذار نسل کشی بوده و باید پاسخگو باشد.
تظاهرکنندگان در این تجمع همچنین شعارهای “شرم، شرم” و “سود شما در خون فلسطینی هاست” سر دادند.

تظاهرات حامیان فلسطین در نروژ
کانال فلسطین آنلاین در اپلیکیشن تلگرام تصاویری از تظاهرات گسترده حامیان فلسطین در شهر کریستینساند در جنوب نروژ شامگاه شنبه منتشر کرد.
بسیاری از شرکت کنندگان در این راهپیمایی که برای اعلام همبستگی با مردم فلسطین برگزار شد، فرزندان خود را نیز با خود بردند.

تظاهرات حامی فلسطین در جزایر قناری اسپانیا
شامگاه شنبه کانال فلسطین آنلاین در اپلیکیشن تلگرام تصاویری از راهپیمایی حامیان فلسطینی در جزیره گرن کاناریا – دومین جزیره بزرگ جزایر قناری از نظر جمعیت – در اسپانیا منتشر کرد.
این تظاهرات شامگاه جمعه به عنوان اعلام همبستگی با مردم فلسطین برگزار شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *