اخبار اخبار سیاسی

دولت چهادهم به ارتقای خانواده محوری توجه ویژه داشه باشد

تبلیغات بنری

رئیس مجمع زنان در مجلس گفت: دولت چهاردهم باید به اجرای کامل قانون حمایت از جوانان جمعیت و خانواده توجه ویژه داشته باشد و برای تقویت بنیه خانواده و تقویت تمرکز بر خانواده برنامه ریزی کند.

دولت چهاردهم باید توجه ویژه ای به تقویت کانون خانواده داشته باشد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خان ملات، فاطمه محمد بیجی، رئیس فراکسیون زنان در مجلس، بر لزوم استفاده دولت چهاردهم از توانمندی زنان در مناصب اداری تاکید کرد و گفت: نظام اسلامی انقلاب در سالهای گذشته با تکیه بر توان مردمی همواره رو به جلو بوده است.

وی با اشاره به اینکه حضور زنان در انتخابات همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، افزود: باید به جایگاه زنان در سطوح دولتی و مدیریت ارشد کشور نگاه ویژه ای داشت. متأسفانه از توانمندی‌های زنان در سطوح بالا و حتی متوسط ​​کمتر استفاده می‌شود و در این راستا انتظار داریم دولت چهاردهم از توانمندی‌های زنان قدرتمند و انقلابی که دیدگاه‌هایشان با دکترین اسلام منطبق است بهره بیشتری ببرد. انقلاب و سیره امام خمینی (رضی الله عنه) و رهبر معظم انقلاب

نماینده مردم قزوین در مجلس دوازدهم افزود: بانوان با رعایت عفاف، حجاب و موازین اسلامی می توانند به بالاترین مدارج برسند و از دولت انتظار داریم علاوه بر استفاده از اقتدار و توان اداری بانوان در عرصه واقعی احیاء. زنان مسلمان و خانواده محور در راستای اجرای کامل قانون مربوط به جوانان جمعیت و حمایت خانواده، حمایت از ازدواج جوانان و زنان سرپرست خانوار و برنامه ریزی برای افزایش استحکام خانواده و تحکیم خانواده. . باید به جایگاه و کاهش طلاق توجه ویژه ای شود.

محمد بیجی گفت: انتظار می رود دولت چهاردهم از توانمندی های مجموعه زنان در مجلس برای پیشبرد امور استفاده کند و قطعا در چارچوب انقلاب اسلامی از هیچ کمکی از دولت دریغ نخواهیم کرد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *