اخبار اخبار اقتصادی

دهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران

تبلیغات بنری

دهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران

خبرنگار تحریریه مدن خبرگزاری صدف سیما در برنامه سلام به خبرنگار شبکه خبر گفت: حدود 9 مولفه برای تعیین سطوح این شرکت ها در نظر گرفته شده است و بر اساس آن این شرکت ها طبقه بندی می شوند که از جمله اینکه چقدر از منابع خود به نحو احسن استفاده می کنند. انجام داد، بخش منابع انسانی انجام داد، و بخش دیگری وجود دارد که این شرکت ها مبتدی، پیشگام یا پیشرفته در بحث بهره وری هستند.
این همایش با همکاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به منظور ایجاد چارچوبی جامع و یکپارچه برای ساماندهی فعالیت‌های مرتبط با ارتقای بهره‌وری، تشویق شرکت‌ها به بهبود مستمر و… در سالن همایش بین‌المللی ارم برگزار شد. ایجاد فضای لازم برای تبادل تجربیات موفق در زمینه بهره وری و معرفی مهم ترین شرکت ها.
به طور کلی گفته می شود که یک سازمان کارآمد از منابعی که در اختیار دارد به بهترین نحو استفاده می کند و در حوزه معدن نیز همینطور است، مانند منابع انرژی، میزان استفاده از فناوری و از همه مهمتر انسان. مدیریت منابع اینها کارهایی است که باید انجام شود.
در بحث بهره وری معدن، موضوعی که بسیار مهم به نظر می رسد، بحث استفاده صنعت معدن از فناوری های امروزی و استفاده از ماشین آلات امروزی است.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *