اخبار اخبار فرهنگی

دعوت هنرمندان موسیقی از مردم برای حضور در انتخابات

تبلیغات بنری

هنرمندان موسیقی کشور از مردم خواستند تا با حضور در غرفه های رای حماسه دیگری خلق کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، هنرمندان عرصه های مختلف از جمله اهالی موسیقی از مردم خواستند تا با شور و نشاط پای صندوق های رای بیایند.

محمد گلریز خواننده سرشناس کشور در گفتگو با خبرنگار صدف سیما گفت: مردم باهوش ایران بارها ثابت کرده‌اند که وقتی هویت و عزت ایران به خطر می‌افتد، با تمام وجود بیرون خواهند آمد. دلشان و تعهدشان به نظام جمهوری اسلامی ایران است و این را به تمام دنیا نشان می دهند.

وی افزود: در مراسم تشییع جناب آقای رئیسی میلیون ها نفر از اقشار مختلف به روی صحنه رفتند که این نشان از قدردانی ملت ایران از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی بود. مردم نشان دادند که چقدر رئیس جمهور انقلابی خود را دوست دارند و راه او را ادامه می دهند.

حمید مهرانیه خواننده جوان در گفت و گو با خبرنگار صدف سیما درباره حضور مردم در مراکز رای گیری گفت: حضور ما فردایی بهتری را برای خود و فرزندانمان رقم خواهد زد.

میلاد الهارونی خواننده جوان انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم را حماسه و صفحه زرین دیگری در تاریخ سرزمینمان دانست و گفت: همه آسیب دیدگان از درگذشت رئیس جمهور شهید می توانند ناراحتی خود را ابراز کنند و دل را روشن کنند. به پای صندوق های رای می آیند

وی افزود: با حضور مردم در مراسم تودیع آقای رئیسی در کنار هم برای آبادانی کشور و با حضور در انتخابات به آیندگان کمک خواهند کرد.

گفتنی است، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه آینده برگزار می شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *