اخبار اخبار سیاسی

دشمن با جنگ نرم در پی تسلط بر ذهن مردم است

تبلیغات بنری

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمن می خواهد با جنگ نرم بر ذهن و اندیشه ما مسلط شود و از فضای مجازی برای رسیدن به اهداف خود استفاده کند.

*** دشمن با جنگ نرم به دنبال کنترل ذهن مردم است

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، دریادار خواجیه امیری در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره جواهر فاطمیه نیروهای مسلح گفت: حجاب حافظ حرمت، عفاف، عزت، امنیت و نجابت برای زنان مسلمان ایرانی است و الگوی زنان در جهان محسوب می شود.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنان همواره در صدد ایجاد فساد و نزاع در جامعه هستند، گفت: ایجاد هرج و مرج امنیتی با توجیه آزادی های فردی، حقوق زنان و حقوق بشر با هدف توسعه پروژه های اقتصادی استفاده از زنان به عنوان ابزار فروش محصولات آرایشی و بهداشتی و توسعه فرهنگ غربی در جوامع مختلف، وسیله ای برای کنترل فرهنگ جوامع است. آنها سعی دارند با بحث در مورد آزادی زنان، جوامع ما را گمراه کنند و جوانان ما را فریب دهند.

شاهزاده دریادار خواجه امیری گفت: دشمن با تضعیف رفتار بانوان مشتاق ما در حوزه حجاب و عفاف در جامعه می خواهد با جنگ نرم بر ذهن و اندیشه ما مسلط شود و از فضای مجازی برای رسیدن به اهداف خود استفاده کند. برای مصون ماندن و مصون ماندن از این حملات دشمن، باید جامعه و جوانان را در خانواده، مدرسه، دانشگاه و مراکز آموزشی با حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها بیشتر آشنا کنیم.

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وظیفه ما در نیروهای مسلح به عنوان سنگر نظام است که در مقابل این توطئه ها بایستیم و برنامه ریزی کنیم و بر این اساس و با تدابیر فرمانده رئیس. به ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت فرهنگی. ستاد کل این جشنواره طراحی شد؛ این جشنواره در هشت نوبت برگزار شد و امروز اختتامیه هشتمین اجلاسیه است که به میزبانی وزارت دفاع و با مشارکت ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد. جمهوری اسلامی ایران، ستاد کل نیروهای مسلح و عزیزان بسیجی و برای تکریم مردم، برترین های این تشکل ها برگزار شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *