اخبار اخبار سیاسی

در بعد دفاعی قوی‌تر و پیشرفته‌تر از هر زمان هستیم

تبلیغات بنری

فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه در سطح پدافند قوی تر و پیشرفته تر از همیشه هستیم، گفت: پدافند هوایی به هر تهدیدی با قدرت و قاطعیت پاسخ می دهد.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، امیر سرتیپ صباحی فرد در بازدید از بخش ها، سایت ها و سایت های مختلف راداری گروه پدافند هوایی شیراز، سطح آمادگی رزمی و توان عملیاتی این یگان ها را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید از فرماندهان و کارکنان گفت: در هر کجای کشور به موفقیت هایی دست یافتیم، ندای منطقه گرایی و روحیه جهادی و شهادت طلبی را مدیون هستیم و این فرهنگ در کشور است.

امیر سرتیپ صباحی فرد بر لزوم ارتقای توان رزمی تاکید کرد و خاطرنشان کرد: با تکیه بر توان داخلی و اطاعت از فرمانده معظم کل قوا (مظل‌العلی) از نظر دفاعی و حفاظتی قوی‌تر و پیشرفته‌تر هستیم. ما اطمینان می دهیم که به هر نوع تهدیدی قاطعانه پاسخ خواهیم داد و در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

فرمانده پدافند هوایی همچنین به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: دشمنان امروز به دنبال افزایش شبهات و ایجاد دو جناح در نظام هستند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمی کنند. لذا جهاد بیانیه‌ای یکی از مهمترین راه‌های خنثی‌سازی تاکتیک‌های دشمن است و با حضور حداکثری در انتخابات، تمامی باورهای غلط دشمنان را برطرف خواهیم کرد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *