اخبار اخبار فرهنگی

دریافت پول برای ثبت‌نام ابتدایی‌ها در مدارس دولتی «ممنوع»

تبلیغات بنری

به گزارش خبرگزاری سید وسیما؛ حمید الطریفی معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی 100 درصد رایگان است و هیچ اجباری برای کمک به مدرسه وجود ندارد و خانواده ها فقط در قالب والدین و والدین هزینه کمک های خود را پرداخت می کنند. معلمان ' مربوط به. معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش همچنین گفت: هیچ مدیری نمی تواند دانش آموزی را به دلیل معدل یا کیفیت معدل در مدارس دولتی ثبت نام کند. در صورت انجام این کار، همکاران در واحد ارزیابی عملکرد موضوع را پیگیری و مشکل را حل خواهند کرد.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی دیگر از عناصر کیفیت بحث برنامه درسی است که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور مطالعاتی را برای بازنگری و بازنگری برنامه درسی انجام می دهد.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش این کار را زمان بر دانست و گفت: امسال از دوره اول دبستان با اصلاح و بازنگری کتب درسی به صورت محدود و بسیار آزمایشی در برخی از مدارس در سال تحصیلی 96-99 کار درسی انجام شده است. مرحله اول این کلاس توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی کشور اجرا شده و دستور کار دارد که طی سال های آینده به تدریج اجرا خواهد شد.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *