اخبار اخبار تکنولوژی

درمان درد‌های عصبی و کم خونی با ساخت مکمل ایرانی

تبلیغات بنری

این مکمل ساخت ایران که توانایی کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی را دارد، طی مراسمی با حضور متخصصان غدد، اعصاب و تغذیه کشور رونمایی شد.

Achievement به درمان دردهای عصبی و کم خونی با مکمل های غذایی ایرانی کمک می کند

برای گزارش دادن خبرگزاری صدا و سیما، طی مراسمی که با حضور متخصصان غدد، مغز و اعصاب و تغذیه برگزار شد، مکمل ساخت ایران که قادر به درمان دردهای عصبی و کم خونی است، رونمایی شد.

بر اساس این گزارش، رکسانا کیا، مدیرعامل این شرکت دانش تولید کننده این محصول گفت: این مکمل که به صورت قرص خوراکی می باشد توسط متخصصان یک شرکت فناور یکی از زیرمجموعه های شرکت گروه دارویی تولید شده است. در کشور در افراد عادی و بیمارانی که مبتلایان به دیابت که به آنها دارو تزریق شده مشکل دارند می توانند از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه ترکیبات مورد استفاده در این مکمل شامل ترکیبات گروه های ویتامین B است، خاطرنشان کرد: علاوه بر دیابتی ها، افراد بالای 65 سال، بیمارانی که تحت عمل جراحی گوارشی قرار گرفته اند و افرادی که رژیم گیاهخواری دارند از دیگر گروه هایی هستند که می توانند سود. از اثرات آن توصیه می شود از مزایای این محصول استفاده کنید.

به گفته این شرکت، کیا محصولات جدیدی را در قالب قرص، ژل نرم و مایعات جوشان توزیع کرده است و قرار است در آینده نزدیک مکمل های غذایی را به صورت ساشه و ویال خوراکی تولید و روانه بازار کند.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *