اخبار اخبار سیاسی

خدمات شهید رئیسی با سیاه‌نمایی‌ها قابل خدشه و انکار نیست

تبلیغات بنری

کاراگاه:

سرپرست رئیس جمهور گفت: دوران مدیریت شهید رئیسی و خدمات وی به کشور در مقابل چشمان مردم شریف ایران اسلامی روشن است و با سیاه نمایی قابل خدشه و انکار نیست.

برای گزارش دادن تیلامحمد مخبر امروز یکشنبه در جلسه هیئت دولت با تبریک عید سعید غدیر خم بر تلاش همه دستگاه های اجرایی برای برگزاری پرشور چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد و به نامزدهای انتخابات توصیه کرد که در این زمینه حضور داشته باشند. اخلاق حسابداری انصاف و پرهیز از تخریب و توهین و توجه به توصیه های رهبر معظم انقلاب در این زمینه از سوی نامزدهای محترم ریاست جمهوری مصداق بارز کار خلاف شرع و اخلاق است.

سرپرست ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به خدمات و اقدامات منحصر به فرد دولت مردمی با مدیریت و هدایت شهید رئیسی از جمله در حوزه بهداشت و درمان، اشتغال زایی و کاهش نرخ بیکاری، رشد چشمگیر تولید و افزایش تولید در کشور گفت: تراز تجاری، افزایش فروش نفت و کنترل و کاهش نرخ تورم، تکمیل و بهره برداری از صدها پروژه عمرانی و زیربنایی ناتمام در کشور، احیای بیش از 8000 کارخانه و واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل، ایجاد تعاملات گسترده در وی تصریح کرد: دوران ریاست جمهوری شهید رئیسی و خدمات وی به کشور شفاف و در برابر چشمان ملت شریف ایران اسلامی است. لمس کرد. یا با باج گیری رد شد.

وی با اشاره به اینکه اگر امروز کشور از آرامش و ثبات برخوردار است، این امر مرهون توسعه اولیه راه آهن و خدمات شهید رئیسی در سراسر کشور است و از همه وزرا و مسئولان دستگاه های اجرایی خواست تا پروژه های تکمیل شده را افتتاح و به بهره برداری برسانند. کشورهای آنها ادارات ذیربط به منظور اولویت دادن به تسریع در ارائه خدمات به مردم.

سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به افزایش تراز تجاری کشور از جمله دستاوردهای خوب و مبارک حکومت مردمی، بر استفاده از همه فرصت ها و ظرفیت ها برای توسعه تعاملات و ارتباطات خارجی تاکید کرد.

مخبر در خاتمه با تبریک آغاز هفته قوه قضائیه، یاد و خاطره شهید آیت الله بهشتی و یارانش را گرامی داشت.

سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در گزارش خود از افزایش چشمگیر تجارت خارجی کشور در سه ماهه اول سال 1403 هجری قمری خبر داد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری کل کشور تجارت خارجی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به حدود 40 میلیارد رسیده است.

خاندوزی تصریح کرد: کل صادرات نفتی و غیرنفتی کشور در سه ماهه نخست امسال بیش از 25 میلیارد دلار در مقایسه با 14.3 میلیارد دلار واردات بوده و تراز تجاری کشور به سطح مثبت رسیده است. پیش بینی می شود به 11 میلیارد دلار برسد و با ادامه روند صادرات غیرنفتی و مشوق هایی که در بخش های مختلف تجاری و سیاست های ارزی در نظر گرفته شده است، این امکان وجود دارد که از رکوردی که در سال گذشته به دست آوردیم، فراتر برویم.

بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با ارائه گزارشی از مجموع برنامه های دولت مردمی در حوزه سلامت که دیروز اجرایی شد، گفت: دیروز 678 طرح سلامت به ارزش 27 هزار میلیارد تومان در محل قرار گرفتند. با مساحتی بیش از 40 هزار متر مربع در 29 فرمانداری شامل 574 پروژه مربوط به حوزه بهداشت و درمان، 90 پروژه مربوط به حوزه درمان که برخی از آنها از سال 1382 نیمه تمام مانده و 14 پروژه به بهره برداری رسید. مربوط به بخش آموزش

روح الله فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز در این دیدار از آغاز طرح سراسری شناسایی نخبگان در دولت مردمی خبر داد و گفت: با تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر موضوع نخبگان و پیگیری ویژه. رئیس جمهور شهید، برنامه شناسایی فعال نخبگان بدون مراجعه حضوری و استفاده از اطلاعات پایگاه های مختلف از جمله کنکور، المپیادها و سایر رویدادها آغاز شده است که در ادامه برنامه ریزی شده است و این عزیزان می توانند بر روی فعالیت ها تمرکز کنند. استاد در فضای علمی و آموزشی کشور پس از آشنایی با ایشان.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *