اخبار اخبار جهان

حمله گروه‌های مقاومت فلسطین به پایگاه صهیونیستی مطیبق

تبلیغات بنری

تحولات فلسطین؛

گردان های شهدای الاقصی اعلام کردند که با همکاری گردان های قدس و تیپ الناصر صلاح الدین، محل تجمع سربازان دشمن در پایگاه نظامی ابومطیب را هدف قرار دادند.

برای گزارش دادن سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما; گردان های شهدای الاقصی اعلام کردند که با همکاری گردان های قدس و تیپ الناصر صلاح الدین، محل تجمع سربازان دشمن در پایگاه نظامی ابومطیب را هدف قرار دادند.

تعداد شهدای نوار غزه به 37372 شهید رسید
وزارت بهداشت در نوار غزه اعلام کرد: تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه از 7 اکتبر 2023 تاکنون به 37372 نفر و مجروحان به 85452 نفر رسیده است.
بر اساس گزارش این وزارتخانه، رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته سه قتل عام در نوار غزه انجام داد که طی آن 25 نفر شهید و 80 نفر مجروح شدند.

این مقام امنیتی سابق رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که حماس تسلیم نشده است

به گزارش شبکه الاقصی، گیورا ایلند، رئیس سابق شورای امنیت داخلی اسرائیل گفت: فکر می کردیم می توانیم از ابزار نظامی برای تحویل حماس استفاده کنیم اما این اتفاق نیفتاد. حتی اگر رهبری حماس را ترور کنیم، هسته های میدانی فعال هستند. ما با سر به دیوار وارد جنگ شدیم و معتقد بودیم که توانستیم ماموریت جنگ با حماس را مشخص کنیم. حماس در غزه دولتی ایجاد کرده و موفق شده است همه را برای حمایت از ایدئولوژی خود بسیج کند.

لاپید: دولت نتانیاهو تصمیم گرفت اسرائیل را تجزیه کند

یایر لاپید، رئیس اپوزیسیون دولت رژیم صهیونیستی گفت: دولت نتانیاهو تصمیم به تجزیه و فروپاشی اسرائیل گرفته است و نایب رئیس کنست تنها یکی از ابزارهای رسیدن به این هدف است.

گروه های مقاومت فلسطین به پایگاه صهیونیستی متبگ حمله کردند

میقاتی: تجاوز اسرائیل به لبنان باید متوقف شود

نجیب میقاتی نخست وزیر در دیدار با آموس هوخشتاین، فرستاده ویژه رئیس جمهور آمریکا گفت: ما به دنبال تشدید تنش نیستیم، آنچه لازم است توقف تجاوز اسرائیل به لبنان و بازگشت به صلح است.
میقاتی افزود: تداوم تهدیدات اسرائیل علیه لبنان مانع از ادامه تلاش برای برقراری صلح که اولویت ما و دوستانمان است، نخواهد بود.
وی گفت: ما مشتاقانه منتظر توقف تشدید تنش، پایان دادن به نقض حاکمیت لبنان و توقف اقدامات کشتار و تخریب اسرائیل هستیم.

گروه های مقاومت فلسطین به پایگاه صهیونیستی متبگ حمله کردند

تصاویر کودک فلسطینی که مادرش را در حمله اسرائیل از دست داد

توفیق طحانی، رئیس انجمن همبستگی فرانسه و فلسطین با انتشار ویدئویی از گریه کودک فلسطینی به دلیل از دست دادن مادرش در حملات رژیم صهیونیستی در روز سه شنبه نوشت:
نام این کودک اشرف ابوعمره است که مادرش در بمباران غزه توسط اسرائیل به شهادت رسید، گریه می کند و می گوید: گرانبهاترین چیزی را که در دنیا دارم از دست دادم.

صهیونیست ها توانایی حزب الله در دیکته کردن خواسته های خود را می شناسند

رسانه های وابسته به رژیم صهیونیستی اذعان کردند: حزب الله ثابت کرده است که دستور کار در منطقه را دیکته می کند و حزب الله است که تعیین می کند چه زمانی جنگ و چه زمانی آتش بس باشد.

گروه های مقاومت فلسطین به پایگاه صهیونیستی متبگ حمله کردند

شهادت سخنگوی رسمی جنبش آزادیبخش فلسطین در نوار غزه

جنبش فلسطین آزاد از شهادت یاسر خلف سخنگوی رسمی این جنبش در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به غزه خبر داد.

گروه های مقاومت فلسطین به پایگاه صهیونیستی متبگ حمله کردند

دانشجویان دانشگاه لیدز برای حمایت از غزه تجمع کردند

صفحه کاربری «مرکز رسانه فلسطین» در شبکه اجتماعی «ایکس» تصاویری از تظاهرات دانشجویان دانشگاه لیدز انگلیس را امروز دوشنبه در حمایت از مردم فلسطین و در اعتراض به نسل کشی اسرائیل منتشر کرد. نوار غزه

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *