اخبار اخبار جهان

حمله ارتش یمن به چهار کشتی نظامی و تجاری در چهار دریا

تبلیغات بنری

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با صدور بیانیه ای از چهار عملیات مختلف نیروهای مسلح این کشور در دریای سرخ، دریای عرب، اقیانوس هند و دریای مدیترانه خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای تصویری اعلام کرد: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مجاهدان آنها در پاسخ به جنایات دشمن صهیونیستی علیه مردم فلسطین در نوار غزه و در پاسخ به تجاوزات آمریکا و انگلیس به یمن، نیروهای مسلح یمن با استعانت از خداوند متعال چهار عملیات نظامی استثنایی انجام دادند با هدف قرار دادن چهار کشتی سه گانه شیطان، ایالات متحده، انگلستان و اسرائیل به شرح زیر:

نیروی موشکی در اولین عملیات، ناو اسرائیلی ام اس سی یونیفیک را در دریای عرب با تعدادی موشک کروز هدف قرار داد و موشک به طور دقیق و مستقیم به هدف اصابت کرد.

در عملیات دوم، نیروی دریایی و موشکی این هفته برای دومین بار نفتکش آمریکایی دلونکس را در دریای سرخ با تعدادی موشک بالستیک و موشک کروز هدف قرار داد.

در سومین عملیات، ناو انگلیسی Anvil Point در اقیانوس هند مورد هدف قرار گرفت و به لطف خدا این حمله با دقت و مستقیم انجام شد. این کشتی مجهز به تعدادی موشک کروز متعلق به نیروی موشکی نیروهای مسلح یمن بود.

ارتش یمن به چهار کشتی نظامی و تجاری در چهار دریا حمله کرد

ارتش یمن به چهار کشتی نظامی و تجاری در چهار دریا حمله کرد

یگان موشکی در چهارمین عملیات، ناو لاکی سیلور را با تعدادی موشک کروز در دریای مدیترانه هدف قرار داد، زیرا شرکت مالک آن تصمیم مبنی بر جلوگیری از ورود به بنادر فلسطین اشغالی را نقض کرد.

ارتش یمن به چهار کشتی نظامی و تجاری در چهار دریا حمله کرد

عملیات نیروهای مسلح یمن متوقف نخواهد شد مگر اینکه تجاوزات و محاصره تحمیل شده به مردم فلسطین در نوار غزه متوقف شود.

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *