اخبار اخبار سیاسی

حمایت‌های مالی و درمانی ارتش برای درمان ناباروری زوج‌های ارتشی

تبلیغات بنری

فرمانده نیروی زمینی ارتش از حمایت مالی و درمانی ارتش برای درمان ناباروری از زوجین شاغل در یگان های مختلف ارتش خبر داد.

برای گزارش دادن خبرگزاری رادیو، امیر سرتیپ حیدری در چهارمین جشنواره حضرت علی اصغر(ع) با قدردانی از متولیان طرح لبیک 24 کرمانشاه با حضور تعدادی از پرسنل ارتش که با درمان فرزندانی به دنیا آوردند، گفت: ناباروری است. یک نقص نیست، بلکه بیماری است که با وجود پیشرفت پزشکی خوب قابل درمان است..

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه داشتن فرزند از خداوند متعال برای زوجین نعمت است افزود: فرزند موجب استحکام بنیان خانواده می شود..

امیر سرتیپ حیدری گفت: تعدادی از کارکنان یگان های مختلف با مشکل ناباروری مواجه بودند و ما بر اساس وظیفه وارد این عرصه شدیم و با حمایت مالی و معنوی از زوج های نابارور در یگان های مختلف ارتش حمایت کردیم..

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدامات ارتش برای درمان زوج های نابارور ادامه داد: تلاش کردیم در کنار این زوج ها باشیم و با حمایت های مالی، درمانی و معنوی در قالب پرداخت وام، تسهیلات رایگان و رفع ناباروری آنها را تنها نگذاریم. . هزینه های درمان و غیره.

امیر سرتیپ حیدری گفت: با حمایت های پزشکی ارتش امروز تعدادی از این زوج های عقیم به دنیا آمدند که قدردان این نعمت هستیم..

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: ارتش در بحث هزینه های درمانی زوج های نابارور اقدام کرد تا فشار مالی بیشتری به خانواده ها وارد نشود..

امیر سرتیپ حیدری با تاکید بر اینکه فرآیند درمان ناباروری نیازمند صبر و رنج است، به زوج هایی که در مرحله درمان هستند توصیه کرد صبور باشند زیرا باید روند معمول درمان را طی کرد..

تبلیغات بنری

iribnews به نقل از تیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *